Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A leletemen ez áll; ellenanyag...

A leletemen ez áll; ellenanyag szűres eredménye pozitív? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A- a vercsoportom. Férjemé 0+

A leletemen ez áll

Pozitiv.

Direkt coombs : negatív

Vorosvers. Ellenes antitest: enzim-reaktív antitest.

A beteg csak E és K antigenekrr negatív. Valasztott vorosversejt koncentratummal transzfurdható.

Ez baj?


2019. okt. 14. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Illetve a hematrokin, MCV kevesebb a referencia érteknél , a fehérjesejtszám : 11 max 10 lehetne. Neutrofil, 7,6 a max 7,5

De a vizelet fehérje: negatív , ph max.

2019. okt. 14. 12:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi az összeférhetetlenség. Engem inkabb az érdekelne. Engem az erdekel vonz e magaval valami súlyosabbat ez a lelet , azonkívül, hogy jobban figyelnek a magzatra.
2019. okt. 14. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Előszöris a labor referencia értékek minden esetben egészséges NEM terhes felnőttekre vonatkozik! Terhesség alatt nagyon sok minden eltérhet. A fehérvérsejt szám egy egyszerű megfázástól is megemelkedhet terhesség nélkül is.

Az mcv.. Lehet hogy kevés a vasad?


Az meg hogy választott vért kaphatsz, ez pontosan ezt jelenti amit.

2019. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!