Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szomorú hangulat mennyire...

A szomorú hangulat mennyire hat ki a babámra?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok és nagyon nehéz időszak közepét élem át. Van egy kiskutyám, aki az életem, de el kellett költöznünk és sajnos oda nem jöhet, mert a párom nem engedi. Emiatt mindennap szinte minden percben sírok. Ez árt a babámnak, hogy állandóan szomorkodok/sírok?

2019. okt. 14. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Lesznek az életben nagyobb gondjaid is mint az amit írsz. Koncentrálj a terhességre, egyél igyál ami jól esik és élvezd az élet minden percét. A babának tényleg nem tesz jót ha depressziós vagy, ezt ő is átveszi tőled. Nyugalomban kell telni a terhességnek.
2019. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Semmilyen érzelmi megrázkódtatás nem tesz jót az immumrendszernek és az idegrendszernek...

Ne haragudj, de a kutya családtag, ha szereted, hozzádtartozik, akkor senkinek nincs joga elvenni tőled! Egy tiszta, egészséges, gondozott kutya nem okozhat galibát sem a gyermeknevelésben sem a háztartás vezetésében.

2019. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
A párod nem engedi... te is jónak potyogtatsz 🤐
2019. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem derült ez a kutyatiltás ki gyerekvállalás előtt? Ebből már jó házasság nem lesz! Olyan nincs egy kapcsolatban, hogy az egyik fél a másiknak valamit nem ENGED! Nem a felettesed! Joga van ahhoz, hogy ne akarjon egy kutyával együtt élni, de amikor összekerültetek, az a kutya már megvolt, azzal együtt jöttél egy csomagban. Inkább azon gondolkozzál, hogy hogy tudsz visszaköltözni a szüleidhez, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2019. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A parod nem engedi?! Mondjuk én a páromtól váltam volna meg de ugye te tudod...
2019. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem engedi??????? Állj a sarkadra,és közöld, hogy a kutya neked nagyon fontos, és jön.
2019. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életed lenne nem hagynám ott. Ne sirjal, miattad van az egész. Fogd meg és vidd magaddal. Ha a párodnak nem tetszik mehet a francba. Hogy tudtál egyáltalán így párt választani magadnak? Gondolom előbb kiderult mar, hogy nem bírja az állatokat!
2019. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 1 kivételével az összes kommentelővel.

A magzatnak az árt a legtöbbet, hogy ilyen apja van.

2019. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem engedi. Az a kutya neked fontos. Még ha ki is hozna a sodromból a párom hobbija/kisállata/akármi, akkor sem válnék meg tőle és soha nem kényszeríteném azt, akit szeretek arra, hogy szenvedjen.


Gondold meg időben kivel élsz.

2019. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen állítsd választás elé a férjedet. Vagy jöhet a kutya, vagy ő menjen el. Ilyen nincs, hogy egy állattól megválunk, akiért élete végéig tartó felelősséget vállalunk. És ha zavarja a gyerek, majd neki is mennie kell vagy mi?
2019. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!