Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ilyen sokat...

Normális, hogy ilyen sokat mozog a baba?

Figyelt kérdés
31-32 hetes vagyok, és egész nap mozog a babám. Nagyon erősen, gyorsan, fájdalmasan. Nem vettem észre, hogy ma pihent volna a kicsi. Csak akkor volt nyugodt, ha az apukája a hasamra tette a kezét, de azon kívül folyamat mozgott. Eddig nem tapasztaltam ilyet.
2019. okt. 14. 21:57
 1/6 anonim válasza:
75%
Szia. 32 hetes vagyok és nekem már több hete így megy.. éjszaka is. Mintha nem is aludna. Fáj is elég sokszor. Olyan érzés is szokott lenni mintha megkarcolna valamivel belül..
2019. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Üdd oda egyet, attól megnyugszik.
2019. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik gyerekkel sem fájt sosem, de ilyentájt voltak a legaktívabbak. 😊
2019. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az a gyerekem, aki ennyire aktív volt odabent, kint sem lett egy nyugodt alvó :D
2019. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is "paskolni" szoktam, vagy dobolni az ujjaimmal, és attól megnyugszik, de tegnap még ez sem segített.
2019. okt. 15. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat mozog és dugja ki a lábát, fejét, de leginkább pont ha a férjem ráteszi a kezét a hasamra, akkor indul el a buli..mivel nem egész nap fekszem ezért nem tűnik fel hogy például ha sétálok, hogy annyira mozogna, de ha lefekszem rögtön. Kocsiban, irodában ha nem húzom ki magam, akkor rugdos fel, a mellem elnyomja a helyét :D ez megy kb 2-3 hete és most vagyok 33 hetes
2019. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!