Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halolaj kapszula szedhető...

Halolaj kapszula szedhető terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár mostanában már elég szennyezettek a tengerek, szóval simán lehet nehézfém abban halban, amiből kinyerik az omega 3-at (gondolom amiatt szednéd). Terhessé alatt lehet, biztonságosabb volna más helyről omegához jutni, pl. vörös áfonya, málna vagy omega 6 van pl. az olajos magvakban: dió, mogyoró, különféle olajok pl. olíva. Ezzel biztosan nem árthatsz.
2019. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mertem szedni, a fenti okok miatt.
2019. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az omega3 és omega6 miatt a nőgyógyászom kifejezetten ajánlotta, mivel ezek segítik az agy és idegrendszer fejlődését. A kapszulában biztos nincs nehézfém, az megevett halakban sokkal nagyobb a kockázat, de ahhoz napi szinten többször kéne enned.
2019. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én szedtem végig. Érdemes olyan márkát választani, ahol be van vizsgálva a nehézfém-tartalom. Gyönyörű, egészséges kislányom született.
2019. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, melyik márkától szedted? Én a Herbária halolajával szemezek...
2019. okt. 15. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr. Ceizel terhes vitamint szedtem. Annak a kettesében van halolaj kapszula is
2019. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben is van omega 3:


[link]

2019. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem és nekem is ajánlotta az orvosom. Segíti az agy fejlődését
2019. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, ajánlott is! Én a Pharmekal-t szedtem.
2019. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!