Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Óvónőként meddig dolgoztatok/dolgoznátok terhesen?

2019. okt. 18. 18:37  Privát üzenet  

A válaszok
Több óvónő ismerősöm van az egyetemről, aki Ausztriában dolgozott őt a terhesség megállapítása után már veszélyeztetettként kiírták, aki itthon dolgozik, ő kb 20 hetes kortól maradt otthon, de mehetett volna korábban is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2019. okt. 18. 20:05 Privát üzenet
Egy barátnőm óvónő, azt mesélte, náluk ahogy megtudják a terhességet, már táppénzre mennek a kolléganőm.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2019. okt. 18. 21:38 Privát üzenet
26 hetes terhes koromig dolgoztam. Január 11.én mentem utoljára, jött az influenza szezon, és azért jöttem el. Április 4.én meg megszültem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2019. okt. 18. 21:47 Privát üzenet
Őszi tèli idôszakban èn azonnal mennèk tàppènzre,az influenza es egy lèguti nyavalyàk vszèlyesek lehetnek. Okt-màrc között nem. Bàr tavasszal meg jön a bàrànyhimlô,fosós hànyôs... Szôval inkàbb csak nyàri idôszakban javaslom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2019. okt. 19. 05:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos egyedül vagyok a csoportommal. Nem tudom meddig maradjak. Nyilván majd a dokin is múlik, és hogy minden rendben van e odabent.

Köszönöm a válaszokat.

# 5/7Időpont 2019. okt. 19. 06:25 Privát üzenet
Elsőseim voltak tavaly, nagyjából hasonló helyzetben voltam mint te. Májusban derült ki a terhességem, a tanévet lezártam de szeptemberben 20 hetesen már nem kezdem el dolgozni. Így a gyerekeknek is könnyebb volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2019. okt. 19. 08:33 Privát üzenet

Azonnal táppénzre mentem, nem hiányzott volna semmilyen nyavalya.

Részemről sajnos amúgy is indokolt volt, problémás, veszélyeztetett terhes voltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2019. okt. 19. 08:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogy dolgoznátok/dolgoztátok fel az első karácsonyt a szeretett valakid elvesztése után?
Ti hogy dolgoznátok vagy dolgoztátok fel hogy meghalt a testvéretek? 17/f
Van itt esetleg, aki terhesség előtt/alatt ápolónőként dolgozott? Ti mikor mennétek el táppénzre? Meddig dolgoztatok/dolgoznátok kórházi ápolóként terhesen?
A kérdésem azokhoz szólna akik gyermeket szeretnének, vagy szerettek volna. Ti hogy dolgoztátok fel, vagy dolgoznátok fel ha azt mondanák nem lehet gyermeketek egészségügyi okok...
Meddig dolgoztatok vagy dolgoznátok terhesen úgy hogy már van egy 4 éves gyerek?!
Ti meddig dolgoztatok/dolgoznátok pultosi munkakörben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!