Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehetséges...

Terhesség alatt lehetséges halvány rózsaszín váladék az esedékes menstruáció idején?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Amikor pozitivat tesztektem par nalig volt nagyon halvany rozsaszin sűrű valadekom. Par nap mulva elmúlt, és csak sűrű feher krem allagu folyasom volt azota. Tegnap megint megjelent a wc papiron ez a rozsaszin váladék, olyan mintha a fehér sűrű kremes lenne megszinezve rozsaszinre. Allaga ugyanaz, csak a szine lett rozsaszinebb. Kiszamoltam, pontosan tegnap kellett volna megjonnie, ha nem lennek allapotos. Nem igazán aggódom emiatt, mert olvastam, hogy van ugy, higy a szervezet emlékszik a menstruációra úgymond, de gondoltam rakerdezek. Köszönöm :)
2019. okt. 20. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet meg fog jönni.
2019. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Túlparázni nem kell de én megnézetnem magam. Ha görccsel is párosul vételes tünete lehet. Mondom nem kell pánikolni, de elővigyázatosság nem árt. Lehet progi hiány is, akkor kapsz pótlást. Nem.irtad hány hetes vagy. Előrehaladott terhességnél pl koraszülés jele lehet. Akár.
2019. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én anno ezt megemlitettem a nőgyogyászomnak, és kaptam gyógyszert
2019. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem kell raparazni, főleg, ha egyéb tünetet nem észlelsz, de azért szerintem érdemes elmenni dokihoz, mert lehet, hogy felír progeszteront es/vagy magnéziumot, kalciumot. Attól függően, hogy mit ítél meg problémának. Az fontos viszont, hogy pihenj sokat! És igyál sokat ,illetve kezdd el a terhesvitamint szedni.


Szerintem nem kell megijedned, de azért a lelked megnyugtatásaképp is jobb lenne, ha megbeszélned az orvosoddal is, O meg is tud vizsgálni és akkor még nyugodtabb lehetsz. :)


23 hkm

2019. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt rózsaszínes folyásom, a doki irt fel ultrogestant attól el múlt,jó lenne ha beszelnek az orvosoddal.
2019. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélnél *
2019. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem előző terhességemnél volt.Amikor meg kellett volna jönnie volt egy kis rózsaszínes nyák kb 17 hetes voltam.Felhivtam a dokit, mondta,hogy feküdjek, vegyek be magnéziumot esetleg rutascorbint, de ha görcsölést érzek azonnal kórház.Hála Istennek nem törtent semmi, másnap már nem volt rózsaszínes folyasom.
2019. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem meg meg 2x normalis mensim volt terhesseg alatt...

Mind a harom gyereknel

Amugy full egeszseges igazi alom zerhessegeim voltak egeszseges gyerekekkel... Szoval akarmi lehet

Ha zavar nodoki ...

2019. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi egyeb tünetem nincs, se görcs semmi, csak a szokasos rosszullét. 8+1 vagyok. Köszönöm a válaszokat, holnap elugrom a dokihoz :)
2019. okt. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!