Mikor foganhatott?

Figyelt kérdés
16án teszteltem este erős pozit, pedig csak 23ára nem vártam a mensit. 3án voltam dokinál, aki azt mondta ebbe a hónapba nincs peteérésem, én fel is adtam ezt a hónapot, mert a peteérésemnek olyan 10-e körül kellett volna lennie, mert szoktam figyelni... Na most akkor ez hogy történhetett? Hanarabb volt az ovulációm a megszokottnál? Akkor is csak azért teszteltem egyet este mert napok óta csak a csokit kívántam, utána meg hányingerem volt, és fájtak a melleim. Ès a sokaig pisibőp is nagyon erős pozitív lett. Szerintetek hogy lehet ez?
2019. okt. 20. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy nagyon jó kérdés.


Én másik orvost keresnék, valamit nagyon benézett.

2019. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy eros pozi legyen a teszt, kell altalaban 2 het ovu utan.lehet hogy 1-en vagy 2-an volt ovud. Vagy meg szeptember vegen. :)
2019. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2019. okt. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!