Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nektek hogy volt a terhessé...

Ti nektek hogy volt a terhességetek a fiatokkal vagy lanyatokkal?

Figyelt kérdés

Kisfiammal a terhességem elején nagyon sokat hánytam ,minden szagra érzékeny voltam,fáradékony voltam nagyon egész nap feküdtem aludtam.. most 10 hetes várandós vagyok és ezzel is érzékeny vagyok a szagokra de mondjuk csak a hús illatára mikor fő vagy sül...Na meg a cigi szag..De az csak irritál..

De még egyszer sem hánytam.. fáradékony annyira nem vagyok vele és jó jól esne néha csak feküdni aludni de kisfilmeket nem nagyon lehet..😄 én ezek miatt úgy érzem ez kislány lesz😍 remèlem így lesz mert apával nagyon örülnénk neki egy kisfiú mellé egy kislány.. (bár az sem baj ha fiú csak egészséges legyen)

Ti nektek ilyen téren mi volt a tapasztalatotok terhesség alatt akinek van fia és lánya is 🙂 2 hét múlva megyünk 12 hetes ultrahangra szerintetek ott látszani fog a neme?

Vagy ha 4d vagy 5d ultrahangra el mennénk ott tuti látszana? Nagyon kiváncsi vagyok 😍



2019. okt. 20. 18:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Férfit nem kérdeztem.. amúgy meg értelmetlen amit írtál
2019. okt. 20. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Köszönöm hogy férfinak neveztél. Jól esett. Miért értelmetlen amit írtam?
2019. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Igaz 2 lányom van....de amíg az elsőnél minden tökéletes volt semmi rosszullét semmi fáradság, sokáig dolgoztam is...addig a másodiknál még a kedvenc parfümömtől is hánytam kb minden illatra rosszul lettem, az öblítőt sem bírtam tényleg semmit, hozzá olyan fáradt voltam egész terhesség alatt, hogy talán összeszámolva volt egész idő alatt 1 hét amikor nem aludtam volna folyton...kb 30 hetesen tudtuk meg, hogy lehet lány/még akkor sem volt biztos/addig mindig úgy feküdt, bújt hogy eltakarta magát:-) 6 éves a nagy és 5 hónapos a kicsi
2019. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Kisfiam van. Nem hánytam egyszer sem, viszont 18 hétig nonstop rosszul voltam. A szagok annyira nem zavarták, de a nagyon erős szagokat nem kedveltem.

Viszont húsundorom volt, pedig nagy húsevő vagyok. Szülés után pár héttel múlt el.

Nálunk a 12.héten már látták, hogy fiúcska lesz 🙂

2019. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 lányom van, egyikkel sem volt semmilyen tünetem. Se egy szédülés, se egy hányinger vagy álmatlanság, semmi.
2019. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Az első fiammal fáradékonyság volt, plusz talán egyszer hánytam. Most 28hetes terhes vagyok. 26 hétig 1nap többször is hánytam. Borzalmas volt. Meg voltam győződve, hogy ő kislány, de kiderült, hogy szintén fiút várok.
2019. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van fiam is, lányom is, egyikkel sem volt semmi bajom
2019. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom után most ez a terhességem is ugyanolyan... nem hánytam, álmos voltam, ugyanazokat kívántam. Biztos voltam benne, hogý ő is lány. De kiderült, hogy kisfiú. Szerintem semmi összefüggés
2019. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En egyszer sem hanytam viszont sokaig emelyegtem es szedultem. A nyers hus latvanyatol egeszen a masodik trimeszter vegeig rosszul voltam. Alig ettem hust viszont rengeteg gyumolcsot eszem. 38 hetes vagyok es fiunk lesz
2019. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsővel 6-8 hetesen mindennapos hányinger, 5-12 hetesen állandóan aludtam volna. Végig étvágytalan voltam. Kisfiú lett.

A kicsivel 7-12 hetesen hol volt hányinger hol nem, viszont hányás jóval több (így is max heti 2). 4-12 hetesen állandóan aludtam volna és 16 hetes korig szédültem reggelente. Kislány lett.

2019. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!