Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem kb 8. hetében...

Terhességem kb 8. hetében egyik reggel (nagyon fázós előző napi munka után) arra keltem, hogy szúr a pisilés, alig jön, csepeg, majd elmentem gyorsan a védőnőhöz ott csinált gyors tesztet, negatív lett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Majd elmentem baktérium tenyésztésre másnap, "baktérium nem tenyészett ki", iránydiagnózis cystis acuta. Ez mit jelent az én állapotomban? Szóval most a 10. héten vagyok és sok tea + tőzegáfonya kapszula + fekvés után enyhültek a panaszok, majd eltűnt kb 1 hét alatt a 9. hétre. De tegnap éjjel arra keltem, hogy nagyon kell pisilnem, megint nagyon fájt közben és ilyenkor 2 percenként kell pisilnem, de csak cseppek jönnek. A háziorvosom szabadságon van, nem helyettesíti senki, olvastam, hogy antibiotikum kellene, de van/volt valakinek hasonló tapasztalata? Választott dokim még nincs, a körzetihez bejutni meg lehetetlen ezzel a kis dologgal. Pisilés közben is szúrkál, mintha tűt pisilnék, és felállok és a hólyagom (?) alsó része a lágyékomnál szúr. Nektek mi segített? Merre induljak? Nagy lehet a baj? Olvasni lehet minden rémséget....

Köszönöm!!!



#felfázás #vizelési inger #szúró vizelés #szúró vizelet
2019. okt. 24. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hazidoki. Ha nem helyettesíti senki akkor ügyelet. Terhesen a kórházban a nőgyógyászati rendelésre is simán besétálhatsz ezzel.
2019. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom felfázás. Mindenképp menj orvoshoz. Addig nekem szokott segíteni (urulogus tanácsa), hogy megiszok annyi vizet egyszerre, amennyit csak bírok (2-3 liter). Ez elég komoly mosás a hólyagodnak. Veszteni nem tudsz vele, igyál sokat.
2019. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sokat


Lehet vesekő

Stb


Rengeteg dolog


Mondenképpen komoly kivozsgás kell nem csak tenyésztés

2019. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sokat, 3-4 l vizet! És egyébként meg doki! Monural port terhesen is ihatsz felfázásra, de a doki fog úgyis kezelni.
2019. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!