Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nincs éhség?

Terhesség alatt nincs éhség?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok és az lenne a problémám, hogy sokszor egyáltalán nem vagyok éhes (vagy teltségérzetem is van) a reggeli után egészen estig úgy, hogy egész nap alig ettem valamit (inni iszok rendesen).

Egyszerűen sokkal ritkábban jelez a szervezetem, hogy éhes, mint a terhesség előtt, pedig nem vagyok túlsúlyos sem (164 cm, 54 kg).

Ha jelez, akkor természetesen eszem rendesen, mindent szívesen fogyasztok, de nincs rajtam úgy kifejezetten kívánósság.

A kérdésem az lenne, hogy másnál is előfordult ilyen jellegű tünet? Lehet, hogy mivel vékony vagyok és a hasam is elég feszes, nincs elegendő hely a gyomromnak? Másra nem tudok tippelni.

Aggódom, hogy a baba nem fog elég tápanyaghoz jutni, mert így, jelzés híján van, hogy egész egyszerűen elfelejtem, hogy már rég ennem kellett volna... :(



2019. okt. 26. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amióta terhes vagyok mindig tudnèk enni, annyira éhes vagyok. Este is ki kell mennem, különben nem tudnék vissza aludni korgó gyomorral.

Legközelebb kérdezd meg a dokidat.

2019. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A magzat a te raktáraidból vonja el a számára szükséges tápanyagot, ő biztosan fejlődni fog.

Ez egyébként simán változhat, nekem se volt étvágyam az elején, nem kívántam semmit, később már visszatért az étvágyam. Ha te magad úgy érzed, hogy nem fogyasztasz eleget, akkor próbálj tudatosan odafigyelni, hogy azért napközbeni étkezés is legyen :)

2019. okt. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!