Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel bemenjek az ügyeletre?

Ezzel bemenjek az ügyeletre?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok, és tegnap este, illetve ma reggel barna folyásom van. Nagyon aggódok, viszont félek, hogy ha bemegyek az ügyeletre hülyének néznek. Annyi még, hogy szeptemberben az első kimaradt menstruáció időpontjában is volt néhány napig barna folyásom. Nincs fogadott orvosom, az ambulancián ezt elmondtam, de azt mondták, hogy mivel elmúlt nincs teendő.

2019. okt. 27. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát én gondolkodás nélkül bementem volna már este. A babád fontos, vagy az, hogy mit fognak gondolni? Olyan sokszor elhangzik, hogy nem normális semmilyen más színű cucc a normál folyásnál.


És ha nincs semmi baj és megmosolyognak, akkor mi? Felnőtt vagy, vagy mi...

2019. okt. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy rohanj azonnal,meg kerdezed??
2019. okt. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én alig 7 hetesen mentem be, szerencsémre addigra már volt papírom a terhességről különben itt nálunk addig le se sz@rnak.

Azért van az ügyelet, ha vkinek gondja van ellássák. Nekem van orvosom, de este vagy hétvégén akkor is kötelesek ellátni sőt az ambulancián meg rendelési időben. Ha flegmáznak ne foglalkozz velük vagy vágj vissza ahogy a habitusod engedi.

2019. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
21 hetes vagyok, többször volt barna folyásom, vérzésem, hol hematóma, hol ki tudja miért, vagy a méhlepény miatt. Azonnal bementem mindig. Igaz, nekem 3. baba, már nem félek ilyen szituktól. Menj be, ez nem vicc, az orvosoknis tudják!
2019. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Menj be és nem fognak hülyének nézni! A barna folyás az vérzés.
2019. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Gondolkodás nélkül



Én megállapított terhesség nélkül is voltam.


Ott igazolták.

Kaptam progi pótládt, már 23 hetes a pici

2019. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én bemennék,bár nem tudnak mit csinálni ha esetleg vetélés kezdete.(ezt nekem is a doki mondta)!Adnak progeszteront,az vagy segít vagy nem!
2019. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bementem végül, a baba jól van, progeszteront kaptam én is. Köszönöm a bátorítást!
2019. okt. 27. 10:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
🤗🤰
2019. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!