Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fertinet.hu oldalról rendelt...

Fertinet.hu oldalról rendelt ovu illetve terhessègi tesztek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Vagy jobbak a boltban vásároltak?
2019. okt. 27. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ovutesztet próbáltam, nem olyan érzékeny, mint a drágábbak. Ami nálam azt jelentette, hogy sosem lett egyértelmű pozitív, de szépen látszott, hogy erősödik, majd egyszercsak hirtelen elhalványul. Az ára nagy előny, így én a kritikus napokon nem sajnáltam napi kettőt ellőni belőle, hogy pontosan lássam,hogy állunk.
2019. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

One step a márka amit onnan tudsz rendelni amik híresek a száradási csíkokról, viszont ha ki tudod várni a menszeszt vagy elötte 1-2 napot a teszteléssel akkor nincs gond velük.

Viszont az ovu tesztekkel semmi baj.

Én a one steppel a nem várt előtt 3 nappal már pozitívat teszteltem, ugyanakkor ugyanabból a vizeletből csináltam Facellet is (Rossmanos márka-500 ft a vizeletsugaras) és azon kétszer-háromszor olyan erős volt a csík.

2019. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AkireM ***** válasza:
100%

Szia! Enis pont a napokban rendeltem ovu tesztet.. kiis probaltam kivancsisagbol hogy milyen eros lesz a kontroll csik, de eleg halvanyka... enis napi 2-t fogok elloni a varhato ovu napokban...

kivancsi vagyok , ez az elso ovu tesztes honapom :)

2019. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!