Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap teszteltem egy halvány...

Tegnap teszteltem egy halvány pozitív tesztet, (15 napra az esemény után), viszont egy hete menstruációs hasi fájdalmak jelennek meg mindennap. Ez normális ha babát vársz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen választok
2019. okt. 28. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Pre menstruációs tüneteket okoz a magasabb progeszteron szint. (Ha jól emlékszem. Anno utána olvastam, mi hogy van.) Vannak, akiknek a 12. hétig is kitart a mindjártmegjön érzés. Nekem nem volt ilyenem.
2019. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem és megijedek sokszor ez miatt.
2019. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
első nekem ez az állapot és úgy tudom hogy korai dokihoz menni,picitt aggódtam hogy miért van ez. Néha belenyillalik a köldököm köré,neha az intim rész felé, aztán normális közepes fájdalom ami nem jelentkezik folyamatosan.
2019. okt. 28. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. Puffadhat is a méhed. Nyugodtan menj orvoshoz, mond meg, hogy pozitív lett. Muszáj megállapítania hogy méhen belüli e a dolog. Ne húzd, menj el nyugodtan. Max kiderül, hogy nem vagy az.
2019. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elfogok menni mindenképp.
2019. okt. 29. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!