Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas koleszterinszint ugye...

Magas koleszterinszint ugye nem befolyásol semmit a terhességgel, Babóval kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Eddig is picit magas volt mindíg, de most szerintem a táplálkozási változtatások miatt(többet eszem husis-zsírosabb kajákat, sokkal kevesebbet mozgok) eléggé megugrott. 7,4 mmol/l. ( 2,5-5,2 a referencia érték ) Holnap felteszem a kérdést a dokinál is, csak gondoltam hátha van valami tapasztalatotok, és megnyugtattok...
2008. nov. 17. 13:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a 20. hétbe léptünk éppen :)
2008. nov. 17. 13:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez mindenképpen orvosi kérdés, de jobb óvatosnak lenni. Én a 32. hétben vagyok és az orvosom mindig megnézi, hogy nincs-e koleszterin lerakódás a méhlepényen. Voltam a 29. héten keringési uh-on és ott is két dolgot nézett az orvos, hogy nem öregszik-e a méhlepény és van-e koleszterin lerakódás a lepényen. Azt nem tudom, hogy a koleszterin szintnek van-e köze a koleszterin lerakódáshoz, de jobb a megelőzés. Remélem minden rendben lesz veletek!
2008. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem nincs összefüggés, és nem jelent semmi bajt!!! Holnap megkérdezem... Nálad miért kezdtek ilyet vizsgálni a méhlepényen??
2008. nov. 17. 17:19
 4/8 A kérdező kommentje:
és mi az a keringési uh? Bocsi, lehet másnak egyértelmű... Amúgy köszönöm szépen a válaszodat!
2008. nov. 17. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem 7.2 de azt mondták hogy terhesknél meg szokot emelkedni ,nálam se a nödoki se a belgyogyász nem foglalkozik vele,
2008. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért megkérdezem majd...
2008. nov. 18. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy csak most válaszolok. A keringési uh-on az vizsgálják, hogy a méhlepény elegendő oxigént juttat-e a babának, vagyis megfelelő-e a méhlepény és a köldökzsinór közötti keringés. Valamint vizsgálják még a baba keringését is (szív, fő erek, agy). De ezt csak magánrendelésen, 4D-s uh-on nézik. Remélem azóta megnyugtatott az orvosok, hogy nincs semmi baj!
2008. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Igen, megnyugtatott 2 doki is, azt mondták nincs jelentősége,csak majd a saját magam szempontjából figyeljem azért ezután. Meghogy kérjem a részleteket is legközelebbi vérvizsgálatkor, mert ez így önmagában nem mond sokat. Szóval minden ok., de persze azért jobb odafigyelni...
2008. dec. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!