Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ti vállaltatok,...

Anyukák! Ti vállaltatok, gyereket ha nektek már van elözö kapcsolataitokból a férjeteknek, párotoknak nincs gyermeke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Én nem, de azért nem mert a második férjem még az elején leszögezte, hogy ő nem akar gyereket. Amikor megismerkedtünk, 5 éves volt a fiam. Imádja, őt tekinti fiának. De nem akar saját gyereket. Én sem akartam többet szülni, így nekem is tökéletes volt ez a felállás. De azt bevallom, hogyha pár évvel később mégis azt mondta volna, hogy meggondolta magát, mégis szeretne egy gyermeket, akkor szültem volna neki is.

De sosem akart, így én sem.

2019. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Én igen! Önzőség ha a párodnak nincs gyereke és neked van . Nyilván az is számít ,hogy milyen ember
2019. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor, ha én is akarnám. Csak azért nem szülnék,hogy neki is legyen gyereke.
2019. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem vállalnék több férfitól gyereket, de nem is mennék bele ilyen kapcsolatba (mármint, hogy a férfinek nincs gyereke, nekem pedig van).
2019. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

39 voltam, ő 31. Fiam 18, lányom 11 volt mikor született a kistesó. Most 2 és fél éves.

2019. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Le leszek pontozva, előre tudom, meg látom a lelki szemeim előtt a sok felelősségteljes szentember szemében mekkora szardarab leszek... De őszintén, nem volt idő ezt átgondolni, megbeszélni. Voltak kapcsolataim az exem után, nem jutottam el oda senkivel... 6 éves volt a lányom, 3 hónapja tartott a kapcsolatom, amikor ott voltam a kezemben a pozitív teszttel, de egy pillanatig nem volt kérdés a folytatás. És azóta vállaltam még egyet. Szóval 1 van előző kapcsolatomból, és 2 a mostaniból.
2019. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Főleg azért nem, mert a környezetemben több olyan van, ahol két gyerek, két apuka, harmadik partner a felállás....
2019. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk nekunk mindketonknek van elso hazaságainkbol de biztosan vallalnek foleg ha o mondaná hogy szeretne velem gyereket.
2020. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Most fogok szülni neki, igen. Neki ő lesz az első babája. Szereti az én gyerekeimet is.

11, 8 éves fiaim vannak, elváltam 6 éve.

2020. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
5 éves volt a kisfiam amikor megismerkedtem a mostani férjemmel most 2 éves házasok vagyunk és 12. Hetes kismama vagyok mind a ketten szerettünk volna közös gyereket a férjem saját fiának tekinti a volthazassagombol
2020. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!