Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a terhesseg elejen...

Mikor a terhesseg elejen voltam 80 kg voltam most vagyok 4 honapos egyaltalan nem nő a hasam és 75 kg vagyok ez normalis es nem erzem a babat mozogni se picit aggodom?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 27 hetes de még mindig aki nem ismer és nem tudja nem mondaná meg hogy terhes vagyok. Max azt hihetik hogy jól be kajáltam :D 70 kgval kezdtem és most tartok 74 kgnál. Mozogni pedig a 22. Hétnél vettem biztosra hogy ez a baba nem pedig bélmozgás :) úgyhogy semmi ok az aggódalomra. Kellemes babavárást!
2019. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódni. A hasad ez utám fog majd elkezdeni nőni, ahogy majd a babád is nő. Most még nagyon picike. Mindenkinél másabb ez, van akinek hamar nagy hasa van, másoknak alig &észrevehető.

Mozogni először kB 18-19.héten éreztem. De az csak olyan volt, hogy mintha ő lenne, de nem biztos. Egyértelmű a 22-24.hét körül lett.

2019. okt. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz a kérdező vagy? Még egy terhes nővel sem találkoztam aki hónapokban adja meg a terhesség korát, 4-5 hét eltérés is lehet két "négy hónapos" között. Tehát akkor hány hetes vagy? 13 hetesen még a legtöbb embernek nem látszik és nem érződik a baba, 18 hetesen már mindkettő előfordulhat de nem kötelező
2019. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!