Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam ma délben egy...

Csináltam ma délben egy tesztet, mert már 4 napja késik. Kb 30 perc után vettem észre egy halvány második kis csíkot, amikor ki akartam dobni. Elképzelhető, hogy azért mert felhígult vizeletből csináltam? Vagy csak szellem csík volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

reggeliből ujjat!!!

qupidó a legjobb!!!

2010. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát jó vagy rossz hír számodra, nem tudom, de nekem 4 terhességem így kezdődött... (összesen négy volt)

Amikor nem voltam terhes, hiába vártam a csíkot, volt hogy a kukából is kibányáztam, hogy még egy utolsó pillantást vessek rá, de semmi nem volt...

Bár én mindig drágább teszteket vettem.

2010. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most Gabriellel teszteltem.Na mindegy még megvárom a hétfőt.

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 17. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Gabriellel teszteltem valamikor délután nekem egyből két csíkos lett, de én akkor már túl voltam a 6. héten. Lehet, hogy neked azért nem jött ki egyből a második csík mert még kis terhes vagy és lehet még kevesebb a HCG a vizeletedben ami egyébként is fel volt hígulva mert nem reggel csináltad. Biztos van nálatok is Tesco vagy ilyesmi nagyobb üzlet ahol lehet kapni teszteket vagy ha nincs akkor ügyeletes gyógyszertárnak kell lennie vegyél egy tesztet még ma este és holnap reggel csináld meg. Én nem tudnék várni hátfőig. :) Ha holnap reggel pozitív lesz milyen jó lesz már azzal a gondolattal lefeküdni este, hogy tudod, hogy veled alszik a kisbabád is :) És hétfőn reggel meg mehetnél orvoshoz, UH-ra stb. Én nagyon drukkolok neked! Mikorra nem várod egyébként a mensidet? Ha mégsem lennél most terhes akkor se csüggedj, össze fog jönni, nekem sem jött össze elsőre amikor akartam, pont akkor jött amikor már kezdtem magam mással elfoglalni, de ennél jobb időben nem is időzíthetett volna. Azóta is tökéletes a gyerekem:)))) Majd írj ha megcsináltad a tesztet!!! Drukkolok!

Szia!

Egy 12 hónapos fiúcska anyukája

2010. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy Gabriellt,de feltétlenül a reggeli vizeletből csináld.Már 3 perc alatt kimutatja ha terhes vagy,de 5-10 percen belül tuti.Nekem mire végig ért a rózsaszín csík már ott volt a két csík 5 hetesen.
2010. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihi! én is hányszor kibányásztam a kukából és sehol semmi. Kivéve a második beültetés után 9 nappal. Elsőzör az is nega volt ugyanis, de mikor kibányásztam, bő fél órával később, volt rajta valami szellemcsík féle ;-) két napot vártam az újabb teszttel, az már szép erős volt. Rögtön hármat is csináltam, és a Medi-Lab volt a legerősebb. Ma töltöttük a 22. hetet :-))))))
2010. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a nemvárt után 4 nappal csináltam reggeli vizeletből és olyan erőset teszteltem,hogy vastagabb és erősebb lett mint a kontrollcsík!És kb fél perc alatt már látszódott.
2010. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi újság? Vettél tesztet? Izgatott várom, hogy mi lett az eredmény:) Mindenképpen írj!

2010. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!