Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tartjátok hősnek,...

Miért tartjátok hősnek, bátornak Pataki Zita időjósnőt kilencedik sikertelen lombikja után?

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 2. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom se hösnek, se bátornak. Nagyon szájbarágós lett ez a kérdés. De úgy gondolom, hogy jó, hogy megcsinálta ezt a vlogot, amit láttam belőle, újdonság volt nekem, jó, hogy részletesen bemutatja a lombik programot. Örültem volna, ha összejön nekik.
2019. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ennyiből minden nő hős lehetne aki sokat szenved egy babáért. Csak azért mert közszereplő, nem fogom hősebbnek tartani mint a szomszéd Katit akik 10 éve próbálkoznak.
2019. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nrm igazán hősnek tartom, de emelem a kalapom

/ monden n előtt, és férfi előtt, aki ekkora küzdelmet vállal egy gyerekért/



De ebben az esetben az egészet kitárták a világnak.

Közszereplő ide,vagy oda, nem könnyű dolog.

Emelem a kalapom, ahogy ezt viselték, azért, mert a kapcsolatuk még erősebb lett ezáltal.

Ahogy emelt fővel viselték az összeomlást is, mert összeomlottak.


Nekem ő képviseli a hasonló helyzetben lévő nőket.



Nem hős


Mert nem az..


De örülök a vlognak.. Több lettem általa, pedig nekünk esdig kop-kop minden gyermekünk 3 hónap alatt megfogant/2.szoptatás alatt, beállt ciklus nélkül-2.mensi után/

2019. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom hősnek. Viszont nagyon fontos amiről szó van, ugyanis minden ilyen tabut le kéne dönteni. Legyen ez meddőség, vetélés, halva születés, koraszülés stb.. Nem beszélünk róla, nem illik, pedig létezik és bármelyik megeshet bárkivel. Egyik sem fertőző, mégis sokan úgy kezelik.
2019. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
99%
Én nem tartom hősnek, viszont nagyon bátornak és tiszteletre méltónak tartom. Főleg azt hogy ezt így felvállalta és sokaknak bemutatta ezt a világot és sokaknak erőt adott. Én őszintém drukkoltam neki. Sajnos olyan nők el sem tudjak ezt képzelni, akik nem mennek át mindezen. Én azt hiszem minden terhes nőnek meg kellene néznie ezt a vlogot, hogy még jobban ertekeljek, amilyuk van.
2019. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
11 év sikertelenség és 3 lombik után most mégis spontán lettem terhes. Nagy meglepetést okozott nekünk is és családnak is. Igazi csodának éljük meg, mégse tartom magam hősnek. Az élet így hozta! Mindig azt mondtam hogy minden okkal történik...
2019. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg inkább beteg és elborult, hogy ennyi pénzt, időt, egészséget lapátolt bele, csak hogy gyereke lehessen. Nem értem mikor nem jön össze, ez egyértelmű, miert kell meg ezredszerre is telebombáznia magát hormonokkal. Álomvilágban él a gyerek dologgal kapcsolatban, csak a rózsaszín ködön át látja a dolgot. Szerintem már már sajnálni való, ha valaki annyira elmeroggyant mint o.
2019. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom hősnek, sőt, nem is érdekelt a vlogja. Milliónyi más ember is küzd a gyerekért, csak sokaknak a családi kassza már 3-4-5 sikertelen lombiknál kimerül. Ismeretségi körömben is sok a lombikos, van, akinek 10!!!év után sikerült.
2019. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

azért lehet hősnek, vagy bátornak tartani, mert nagyon szeretne valamit, ami számára fontos és küzd érte, nem adja fel a nehézségek és a szenvedés ellenére sem. persze sokan mások is küzdenek hozzájuk hasonlóan, ők is mind bátrak és hősiesek. ők nem jobbak vagy rosszabbak náluk, hanem ugyanolyanok.

a különbség annyi, hogy ők a nyilvánosságot is felvállalják. ez pedig azért fontos, mert így mások is megismerik ezt a problémát, talán elfogadóbbak, együttérzőbbek lesznek (talán nem csak velük, hanem mások hasonló problémáival is), bekerülhet a közbeszébe az amúgy tabu téma, emiatt mások is bátrabban megosztják az ismerőseikkel, jobban átérzik mások hasonló helyeztét is.


én egészen eddig a kérdésig az egészről semmit sem tudtam és most se nagyon érekel, mert szándékosan nem foglalkozom a celebekkel és a bulvár sajtóval. viszont azért fontosak az ilyen celeb történetek és hogy ők felvállalják és kiteregetik a nyilvánosság elé a nagyon is hétköznapi küzdelmüket, ami nagyon sok más hétköznapi emberrel is megtörténik, mert nem csak ő küzd ilyesmivel, de általa mások is megismerik ezeket a dolgokat. olyanok is megismerhetik és talán megérthetik a küzdelmeiket és nehézségeiket, akik semmit nem tudnak erről. ezáltal pedig jobban megérthetik azokat a saját ismerőseiket is, akikről talán nem tudtak eddig ennyit. a celebek nyilvánosságra kerülő ilyen történetei sokat segíthetnek a hétköznapi, ismeretlen emberek hasonló történeteinek jobb megértéséhez - az ilyen sztorik közbeszédbe kerülése például akár abban is segíthet, hogy a lombik megoldások még elfogadottabbak legyenek, akár a TB is támoggassa és nem utolsó sorban a népességpolitikát és gyermekvállalást emlegető politikusok talán kifinomultabban fogalmazzanak a jövőben, amikor azok felelősségét emlegetik, akik nem szülnek gyereket. merthogy ma elég sokszor csinálnak úgy, mintha ez csak döntés kérdése lenne és elég sok embernek joggal fájhat, hogy még sértegeti is őket a nagypolitika, amiért ők nem szülnek, pedig nagyon szeretnének gyereket...

2019. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!