Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek menstruàció...

Szerintetek menstruàció elmúlàsa utàn 5nappal normàlis ez az uh lelet? Föleg az endometrium? Volt egy erös görcsöm ami 2 napig tartotta jobb petefészek környékén azért csinàltàk.

Figyelt kérdés
Uterus:72*32*48 homogén szerkezetü Endometrium:5.7mm Jobb ovarium:30*25*31mm Bal ovarium:35*33*37mm benne 16*17mm perzisztàló tüszö. Köszi a vàlaszokat.

2019. nov. 5. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat annak aki ir😊
2019. nov. 6. 07:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális értékek.
2019. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Csak azért kérdeztem mert elötte a hasi uh volt egy 27*28mm àrnyék ami màsnapra eltüntde senki nem tudja mi lehetett.
2019. nov. 6. 07:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges hogy az a peteeres miatt volt?

Nekem votl olyan hogy hasi ultrahangon megneztek a mehem is és láttak egy egyik odlalon valamit

Elmentem nőgyógyászhoz magánrendeleare... Ott már nem látszott semmi.

Kérdezte hogy lehetett e akkor peteérésem, és igazából pont akorul lehetett.

Szerinte azt láthatták

2019. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az volt mert elötte 5nappal múlt el a menstruàcióm.Akkor még nem lehetett peteérésem.De tényleg nem tudom.Olvastam màr mindent de hiàba.
2019. nov. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!