Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buszos kirándulás terhesen?...

Buszos kirándulás terhesen? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

A párom cége rendez buszos Adventi kirándulást. Akkor leszek 28 hetes, rá is kérdeztem a dokimnál, azt mondta ha lesznek pihenők és úgy bírom menjek. ( 2,5 órás busz út)

Ti bevállalnátok?



2019. nov. 8. 08:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Simán. A családom és a férjemé több mint 3 órára lakik, a 36. hétig mentem rendszeresen. Vonattal vagy busszal mentünk.
2019. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Én simán vállalnám. A kérdés az, hogy neked miért vannak kételyeid.
2019. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Simán vállalnám ha nincs eü oka annak, hogy nem.
2019. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Én 32 hetesen Budapest-Romániát jártam még. 8 és fél órás út kocsival. Kicsit bennem volt a para, hogy mit csinálok, ha beindul ott a szülés, de hál istennek nem indult be. Nyugodtan menjél, nem lesz semmi probléma.
2019. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Én nem. De csak mert ilyen idős terhesen már sokszor kellett pisilnem, és ha nem jutottam el pár percen belül, akkor begörcsöltem. És a busz biztos nem fog megállni csak miattad. Plusz ilyenkor már nagyon kevés sétától is elfáradtam. De minden terhesség más, Te érzed, hogy menne e.
2019. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem még ha bérelt a busz (és az ilyenekre bérelni szoktak) akkor meg fog állni hogy pisilhessen.

Én simán bevállaltam volna. Mondjuk én még szülés előtt 1 nappal is vígan szaladgáltam. Ha úgy gondolod hogy bírod, akkor menj nyugodtan. Csak vidd a kiskönyved, leleteid meg az irataid

2019. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Simán! Én többször vonatkoztam, buszoztam még a legvégén is. De te tudod, hogy bírod. 2,5 fél óra nem olyan sok. Esetleg azt megbeszélném a helyedben, hogy hadd ülj úgy, hogy egy páros ülés csak a tiéd legyen és akkor fel tudod tenni a lábad. Gyönyörűek ezek a vásárok, kár lenne kihagyni. Mi várat voltunk látogatni Ausztriában télen, 26 hetes voltam, nagyon örülök hogy elmentem.
2019. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Én biztosan nem, vészes terhességi hányással, 10 perces úton is rámjött a hányás. Normális terhességnél simán bevállalható.
2019. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
63%
Simán. Én is utaztam még 35hetesen is órákat.
2019. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Magamat ismerve tuti nem!30 hetes vagyok.Hosszú távon se ülve,se állva nem jó.Nem beszélve a fél óránkénti pisiről.
2019. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!