Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Kismamák, lehetséges, hogy mindíg ugyanabban az időben csuklik a picúrom?

Két napja csinálja este. 32 hkm

nov. 8. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok
Az én fiam is mindig délután csuklott. És ahogy közeledett a vége, egyre jobban éreztem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont nov. 8. 21:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem fura, hogy mindíg ugyanakkor. Jó, megnyugodtam. Köszönöm

# 2/8Időpont nov. 8. 21:43 Privát üzenet
Csak este? Az enyém egy nap három négyszer is :D nem hiszem hogy furcsa hogy két napon is este csuklik

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont nov. 8. 21:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak eddig egyszer éreztem csuklani. Most furcsa volt, hogy egymás után ennyiszer csinálja. De akkor ez normális ezek szerint. Köszönöm szépen

# 4/8Időpont nov. 8. 22:26 Privát üzenet
Én kb a 30. Héten éreztem először és most (36. hét) már állandóan napi többször és elég erősen érzem. Gondolom fogy a helye és már nagyon nyomja a kis hátát a hasfalamnak. Alapvetően a csuklás nem gond de ha jól tudom pl nem minden baba csuklik annyit mint az enyém

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont nov. 8. 22:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már nektek is előjött a csípő, belsőcomb, szeméremcsont fájdalom?

# 6/8Időpont nov. 8. 22:53 Privát üzenet
Csípő/ forgó igen sajnos..lazulnak az ízületek és az ezzel jár

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont nov. 9. 09:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Borzalmas, végén fel sem fogok tudni állni az tuti.

# 8/8Időpont nov. 9. 14:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek az idegen civilizációknak hogyan hozta el Jézus az örömhírt? Lehetséges, hogy vannak más bolygók ahol élnek keresztény idegen lények, akik lényegében ugyanabban...
Az tényleg lehetséges hogy ugyanabban a házasságban születő 3 gyereknek ugyanaz a második utoneve?
Ha többféle ragadozó madárnak teszek ki házat a kertembe, lehetséges, hogy mindegyikbe megtelepszenek ugyanabban az évben?
Lehetséges átjelentkezni egyik szakról a másikra ugyanabban a középiskolában beiratkozás előtt?
Lehetséges-e spontán peteérés a ciklus 21. napján? Vagy egy ciklusban csak egy pete érik, és ha az már megtörtént, később már nem lehet peteérés ugyanabban a ciklusban?
A hőmérős módszert minden nap ugyanakkor kell elvégezni. Ha én a hétvégén később kelek mint hétközben megcsinálhatom azt, hogy akkor is megmérem a hőm. Ugyanabban az időben, és...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!