Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Borzasztóan fáj a...

Kismamák. Borzasztóan fáj a bal mellem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy terhes vagyok. Kb 5-6 hetes de már akkor is borzasztóan fájt a bal mellem amikor még meg sem kellett volna jönnie. Tényleg nagyon nagyon. És csak a bal. A jobb csak kicsit. Ez normális? Vagy lehet nem is a terhességtől fáj? És mi okozza a hcg magas szintje? Előre is köszönöm.

2019. nov. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hormonális változás miatt van. Nekem is akkor fájt a legjobban, és nagyon érzékeny volt. 2-3 hét után enyhült. Azóta nem fáj.
2019. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom ki pontozott le, de véleményt nem írt. Mindenesetre én köszönöm
2019. nov. 9. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor fájt a legjobban és ha jól emlékszem nekem is az egyik jobban fájt. Azóta már csak így a vége felé fáj néha, ebből tudom hogy szivárogni fog az előtejem az éjszaka vagy felkelés után.
2019. nov. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!