Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha zárt a méhszáj akkor nem a...

Ha zárt a méhszáj akkor nem a méhből jön a vérzés? A hüvelyben van a forrás? Vagy kìvül a méhszájon? 6 hetes terhesség

Figyelt kérdés
A babával akkor minden rendben?
2019. nov. 10. 22:27
 1/6 gömbicica ***** válasza:
100%

Orvos!

A menstruacio is a mehbol jon.

2019. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet azonnal!!!!
2019. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen te nézted meg a méhszájadat? Ha vérzel ügyelet, nem felnyúlkálni magadnak..
2019. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zárt volt a méhszáj és mégis a méhből véreztem. Én elmentem orvoshoz, és a joszerencse kellett, hogy megmaradjon a baba.
2019. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárt méhszáj és nyak mellett véreztem. A zártat nem úgy kell elképzelni, hogy azon se ki se be semmi. Akkor megtermékenyülni is nehéz lenne. Ha zárt az egy fokkal jobb, még vérzés esetén is.
2019. nov. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam orvosnál, kaptam progeszteront. Dehogy vizsgálgatom magamnak. Ùgy tudom mensinél és ovukor nyitott a méhszáj. A kérdés csak szöget ütött a fejemben. Remélem nem a méhemből jön ezért gondolkozok. A doki nem látta honnan jön. De akkor lehet szivároghat zártnál is a méhből. Köszi a válaszokat.
2019. nov. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!