Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mellső fali lepény?...

Kismamák, mellső fali lepény? Gyenge magzat mozgás normális? Első baba!

Figyelt kérdés
Mellső falon van a lepényem de holnap lépek a 28 hétben és még nagyon gyengén érzem a babát mozogni! Két hét múlva megyek ultrahangra de már most ideges vagyok emiatt!
2019. nov. 10. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végig elég gyengén éreztem. Néha rúgott, vagy kinyomta magát, de ennyi.
2019. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen érzetet hiányolsz? Voltam egyes és ikerterhes is. Mindhárom gyerek magzatmozgását kellemes, simogató kuckózasnak éltem meg, soha nem okoztak fájdalmat, kellemetlenséget, nem rúgták szét a bordámat, nem taposták a hólyagomat, finoman mozogtak. Nem tudom, ez mitől függ amúgy, de sose merült fel bennem terhességek alatt, hogy ez nem oké.
2019. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon aktív és bizony néha elég kellemetlen kb a 33. Hét óta, nem csak simogató érzés. 22. héten éreztem először szintén első fali méhlepény. Előtte nem volt ennyire intenzív. Ha naponta többször érzed akkor az már jó
2019. nov. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam szintén mellső fali.Én a 20 héttől éreztem erőteljesebben.De nekem is azt mondta az orvos,hogy mivel elöl van alig fogom érezni.Nálam nem így lett,de ne izgulj nincs ezzel gond.Figyeld napközben ha csak egy picit is érzed az már jó.

25hkm

2019. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! 🙂
2019. nov. 11. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 25. hétben vagyok, szintén mellső (mélyen) fekvő lepény. Én is elég gyengén érzem a 20. hét óta, viszont naponta elég sokszor.

Férjemnek is alig tudtam megmutatni, mert kifelé meg még kevésbbé érződik.

2019. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mellsőfali a lepény és most vagyunk a 23.hétben, lassan a 24.hétbe lépünk. Azt hiszem a 16.vagy 17.héttől érzem a babát. Másokhoz viszonyítva akinek hátsófali a lepény nem érzem annyira erősen, szóval nem rúg folyamatosan akkorákat mint nekik, valószínűleg a lepény elhelyezkedése miatt de ettől még érzem ha mozog.
2019. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!