Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen elmúltak a terhességi...

Teljesen elmúltak a terhességi tüneteim, ez baj? 8 hetes vagyok. (második terhesség)

Figyelt kérdés

Holnap megyek 1.uhra, és már teljesen kivagyok úgy izgulok. Kb mióta 4,5 hetesen pozitívat teszteltem jött minden tünet. Hányinger, hányás, egész napos émelygés, fáradtság, feküdtem egész nap.Most meg mint akit elvágtak. Második terhességem, de a kettő teljesen különböző már elejétől fogva. Akkor lányom lett és 18 hétig hánytam minden reggel, de amúgy elviselhető volt. Most meg a 4-8 hétig volt halál, de most már semmit sem érzek. A hasamon picit látszik, de aggódom, hogy minden rendben van e a babával.

Barnázás nem volt.

Kérlek nyugtassatok meg, hogy másnál is volt ilyen. Úgy félek!!!

Köszönöm a segítséget.



2019. nov. 11. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A terhes tünetek nem kötelezőek, van akinél meg se jelenik. Te ezek szerint a szerencsésekhez tartozol. Az első terhessegemnel én is a 8.hétig émelyegtem illetve 2szer hánytam. Most a másodikkal 31 hetes vagyok és nem telt még el úgy nap, hogy ne hányjak. Ez sajnos ilyen... Szóval nyugi. Biztosan rendben lesz minden.
2019. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen! Majd UH után írj, hogy minden rendben volt-e.
2019. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen velem is, kéthetente két nap szünet a hányásban, amúgy végig hánytam, szülésig, és minden szünetnél azt hittem végre vége, de mindig visszajött.
2019. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ritka, hogy csak úgy abbamaradnak a tünetek. Ne aggódj :)

Nekem a 9. héttől volt ez, anno én is írtam ki kérdést róla, mert beparáztam. Örülj, hogy vége a rossz időszaknak!

2019. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 khniki ***** válasza:
Dehogy baj, örülj neki! :)
2019. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező? Minden rendben?
2019. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben, az uh-n mindent rendben találtak. azóta már néha pár órára vissza jött egy egy tünet, meg a hányinger. De mintha kezdene jobb lenni.
2019. nov. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!