Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 és fél elmúltam, nem 100%...

Lauka0929 kérdése:

16 és fél elmúltam, nem 100% hogy már terhes vagyok de párommal (25) szeretnénk családot?

Figyelt kérdés
Nekem még fél év van a suliból, ő már dolgozik. Akivel hasonló volt szivesen meghalhatnám hogy tanácsot adjon. Nagyon szeretjük egymást, eljegyzés már tervben van!

2019. nov. 11. 16:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem fejezd be az iskolát először is, aztán jöhet a gyerek. Az, hogy most szeretitek egymást, nem biztosíték, hogy 3 év múlva is szeretni fogjátok és ha elválnátok, egyedül maradnál a gyerekeddel végzettség nélkül. Hidd el, gyerek mellett sokkal nehezebb lesz majd.. Inkább élvezd ki a "szabad" éveidet, koncentrálj a tanulásra, aztán ha még mindig együtt lesztek a pároddal, akkor legyen gyerek. Ha ő az igazi, meg fogja érteni, ha nem érti meg, akkor nem kár érte, ha szetvaltok.
2019. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne csinálj hülyeséget!16évesen honnan tudod,h.ő marad az igazi?Vagy őneki te?Élj,dolgozz nem hülyeségből tanulsz aztán majd jöhet a baba.Semmiről nem vagy lekésve!
2019. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nagy a szerelem, örökké együtt lesztek. Nem? Akkor minek kell annyira sietni?

Aki szeret, az megvárja azt, hogy felnőjj. Amíg ilyet írsz, hogy 16 és fél éves vagy, addig nagyon gyerek vagy te még mindenhez.

2019. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Úgyse hallgatsz senkire. De tedd azt, hogy minden hónapban eltesztek 50 ezret egy évig. Minimum ennyi lenne egy gyerek is. Ha gond nélkül megy, akkor lesz 600 ezer vésztartalék, mire belevágtok. Ha nem tudtok minden hónapban minimum 50 ezret eltenni, akkor a gyermekvállalást hanyagoljátok. Nem tudnátok neki biztosítani a minimumot se.
2019. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Úgy rontod el az életed, ahogy akarod. Mondanám, hogy majd a szülők megdícsérnek, de ha elnézik, hogy 16 évesen 25 éves a pasid, akkor hasonló kategória. Elég buták lehettek. Mióta vagytok együtt? Nem mintha számítana, csak érdekel. Úgysem hallgatsz majd senkire. Pedig legalább az utolsóra kellene, hogy legyen valamennyi tartalékotok legalább. Dolgozni tuti nem fogsz, azt nyilván nem akarsz, pedig azért egy évet kellene neked is a baba előtt.
2019. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
36%

Az utolsóval ne egészen értek egyet. Szerintem ennyi korkülönbség még bőven belefér, persze ez nagyon sokban múlik a két emberen is. A többiben igazatok van. Hacsak nem vagytok nagyon stabil/jó anyagi helyzetben, támogató családdal mögöttetek, nem érdemes még ilyesmibe kezdeni. Az iskoláról nem is beszélve.

De persze nem ez az én döntésem.

2019. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig ebben a felállásban nagy a korkülönbség. Gondold végig egy gyerek egy felnőtt férfival
2019. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
A korkülönbseg nem lenne baj, ha a lany nem 16 eves lenne! Hanem minimum 20...
2019. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Tescoba meg az auchanba akciósak a babák, azt vegyetek!!!
2019. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen idősen jöttem össze a párommal és köztünk meg 10 év korkülönbség van, szerintem ezzel a részével nincs baj. Viszont hova rohansz? 16 évesen még tanulj, bulizz, meg gyerekvállalás előtt nem ártana minimum 1 évet dolgozni, de inkább 2-3 évet. Együtt éltek? Gondolon valószínűleg nem. Az is sokat tud változtatni egy kapcsolaton, mert összeköltözéskor kibukik mind a két félnek a rossz szokásai. Bőven ráérsz még 10, sőt még 20 év múlva is gyereket vállalni.
2019. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!