Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség. Húzó, csavaro...

Albatros17 kérdése:

Segítség. Húzó, csavaro fájdalom? Normális?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok. Par napja olyan fájdalmas amikor a baba mozog olyan mintha bele kapaszkodna valamibe és csavarna,húzna,feszíteni! Nagyon fájdalmas...én kibirom de jelezhet valami problémát vele kapcsolatban? Köszönöm

2019. nov. 11. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szokott hasonlót. Feszegeti a méh falat. De ha nagyon fájdalmas szerintem kérdezz rá dokinál. Én meg szoktam olyankor picit nyomkodni őt és abbahagyja.
2019. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki is nyomja magát olyankor? Én 33 hetes vagyok es néha en is csak becsukom a szemem es várom h vége legyen. Van egy pont a hasamon (köldök felett kissé jobbra) ahol annyira kellemetlen h néha még jajgatok is amíg érzem. De nekem akkor nyomja is ki magát érezhetően, láthatóan. Ha ott tartja, néha en is "megcsikizem" vagy körbe körbe "maszirozom" a részt hogy menjen el onnan😅😅
2019. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!