Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet enni...

Terhesség alatt lehet enni káposztás kockát? Nagyon szeretem és kivánom de nem tudom szabad -e 19hetes kismama

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lehetne?
2019. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy ehetsz
2019. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat!🙂
2019. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt lehet káposztát/babot ilyesmit enni nyugi :) amit megkívánsz egyed nyugodtan
2019. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet enni. Terhesség vége felé szokták kerülni a puffasztó ételeket mert kellemetlen tud lenni.
2019. nov. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Szoptatás alatt is lehet...


Ha vannak kellemrtlen tüneteid, akkor legközelebb nem eszed.

2019. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Puffasztó hatása miatt kérded? Amivel te megbirkózol azzal a baba is. Jó étvágyat! 🥰
2019. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen igen mert sokan mondtak hogy puffaszt es hasfajos lesz a baba
2019. nov. 12. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájós a baba a szoptatás közbeni ételektől lesz. Bár én ebben is kételkedek, de most nem is ez a kérdés.


Pár dologtól kell magad távol tartsd. A pasztőrizálatlan sajtoktól a lisztéria miatt, a nyers hús/halféléktől/tojásoktól, alkoholtól, 200 mg-ot meghaladó koffeintől naponta, illetve a nagy mennyiségű tonhaltól (egy kis tonhal nem árt, sőt). Illetve ne dohányozz. Minden mást egyél ahogy tetszik, persze ésszerűen. Gyümölcsök, zöldségek, gabonafélék, húsok, minden jól megmosva, húsok átsütve/főzve. Ha teheted mellőzd a cukrot amennyire tudod.


(Sok helyen a deli húst is tiltólistára tették, de szerintem feleslegesen. Azokat a sonkákat megfőzik, megfüstölik, tartósítják)

2019. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!