Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire okoz bajt ha későn...

Mennyire okoz bajt ha későn kezdem el a terhes vitamin szedését?

Figyelt kérdés
Tegnap végeztem terhességi tesztet pozitív lett. Október 9-én volt az utolsó havim. De eddig terhesvitamint nem szedtem csak a folsavat. Jövőhéten tudok menni nőgyógyászhoz. Semmi terhességi tünetem nincs, csak aluszékonyabb vagyok. Okozhat gondot ha most kezdem el szedni a terhes vitamint.
2019. nov. 12. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Folsavat szedtél, és az a lényeg.
2019. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi bajod nem lesz még akkor sem, ha egyáltalán nem szedsz semmilyen vitamint...
2019. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
2! Neki nem, de a babának igen! A rendellenességek miatt kell szedni. Leginkább! És a baba helyes feljődéséért. Ha most kezded sincs semmi baj, de ajánlatos!
2019. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Folsav a babának jó... Minden más vitamint ami neki kell elvesz az anya szervezetéből.. A terhesvitamin az anyának kellhet, pótolni ezeket, nem a babának...

2019. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár évtizede még senki sem szedett, és akkor is születtek babák. Méghozzá egészségesen. Nyilván, ha már tudod, hogy terhes vagy, akkor szedd, de eszedbe ne jusson ilyen hülyeségeken húzni magadat.
2019. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4esnek van igaza,folsav fontos,meg kesobb a vas. A tobbit elveszi toled majd.
2019. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Folsav az egyetlen ami tényleg előírás az összes többi nem árt és esetleg jó is de nem azok hiányártól lesz beteg egy baba. Folsav sem feltétlenül segít és anélkül is lehet egészséges gyereked csak az az egyetlen ahol kimutatták hogy csökkenti a rizikót
2019. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én semmit se szedtem eddig, folsavat sem. Ma kezdtem el vitaminozni, nekem 16-án jött meg utoljára. Két napja nagyon halvány csík volt, ma már határozott. :) Nem hiszem, hogy ezen múlna bármi is. :)
2019. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!