Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 kg hizas a 27. hetig?...

10 kg hizas a 27. hetig? Eyaltalan nem eszem sokat es rosszfele kajakat, megis egyre csak jon fel. Hatalmas a hasam. Volt meg valaki igy?

Figyelt kérdés

30 eves vagyok, kis sulyrol kezdtem a terhesseget (52), viszont jo nagy apja van a gyereknek, ultrahangokon pedig mindig nagyobbacska babanak latszik, 3. gyerek. A masik ketto terhessegem a 20as eveimben volt, akkor nagyobb sulyrol indultam es ilyen 15 kilokat hiztam a vegere, meg nagyon vizesedtem.

Most is latok mar magamon vizet, foleg a nap vegen.

Szerintetek sok? Amugy nincs jo etvagyam, probalok sok folyadekot inni es sok gyumolcsot enni hussal, a zoldsegeket nem kivanom es puffadok toluk. Tesztat szoktam meg enni, ami szenhidrat, esetleg rizst, de inkabb a hus+gyumolcs+tejtermek kombo megy. Keveset, mert nagyon ugy erzem, oriasi a hasam es nem fer el benne normalisan a kaja is :O Es jon fel a gyomorsavam, ha tobbet ettem, mint egy kisvereb.

Szedek terhesvitamint es magneziumot.

A cukrom, verkepem tokeletes.


2019. nov. 12. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
52-ről indultál basszus, szóval 62 vagy, ami még bőven normális kategória, még akkor is, ha csak 155 centi vagy. Ez a terhesség.
2019. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Picit sok sztem, de nem vészes Kategória.

Majd leadod és sok lemegy a szülessel is.

Ennek majdnem a fele a baba és a tartozékai

2019. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon vízesedsz? Én is úgy jártam az első terhességemmel. 170 centi vagyok, ehhez 50 kiló voltam, ennyivel kezdtem, 73 kilóval mentem szülni és 4 nappal később 55 kilóval jöttem ki a kórházból. Nyilvn nem a gyerek és "tartozékai" volt 18 kiló, viszont álló nap pisilni jártam. Még kábé 3 kiló lement az első pár hétben és 52 maradtam a szoptatás végéig, mikor abbahagytam az a plusz két kiló is minden erőfeszítés ellenére lement. A második várandósságom alatt nem vizesedtem egyáltalán, akkor 60 kilóval szültem. nemrég került a kezembe akkori fotó, már a fejem is olyan puffadt rajta, pláne az első szülés napján készült képeken, hogy valami hihetetlen, mintha darázs csípett volna meg.
2019. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy a víz..nincs oriasi bokám, úgy az egész lábam lett vastagabb
2019. nov. 13. 08:01
 5/10 A kérdező kommentje:
És igen, sűrűn járok pisilni.
2019. nov. 13. 08:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár már tapasztalt vagy tehesség terén, de lehet tudok újat mondani. Ugyanis én kb pont így voltam. És állandóan csesztetett a védőnő... vegül 18 kg-al mentem szülni.

A baba 6 hetes koráta már csak 5-6 kg volt rajtam 3-4 hós korára alig 2-3 kg. Most 9,5 hónapos. Már nincs rajtam felesleg.

Viszont a bőrömet sajnis megviselte a dolog. Na de ez van :)

2019. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az elején híztam nagyon sokat, az utolsó 3 hónapban egy grammot sem... elég gyorsan lement a plusz kilók nagy része szülés után
2019. nov. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most amugy megallt egy kicsit, de a hasam meg oriasi lett par nap alatt, mintha nyujtanak :D nem tudom, mi lesz a vege.
2019. nov. 25. 08:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 9 kg ot híztam eddig és 26 hetes vagyok. Bár én többről is kezdtem (63 ról). Nekem az orvos és a védőnő nem mondták eddig hogy sok lenne és én sem érzem magamat úgy... nagy hasam van nekem is, nagyobb mint az első babánál
2019. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez a hizás nagyon jo érték,nem sok
2021. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!