Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem látvosan csalódott,...

A férjem látvosan csalódott, amiért a második babánk is kislány lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Semmit.

Mégis mit tehetnél? Te csak X kromoszómát tudsz adni.

Ő X és Y-t, tehát úgymond rajta múlt. :P


De amúgy tényleg nem tudsz semmit tenni. Majd bele törődik, szeretni fogja őt is.

Esetleg megprobalkoztok harmadjára is.

Fogalmam sincs mit írhatnék.

2019. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
nem érdekel - mégis mit vársz itt?
2019. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjemnek sem volt őszinte a mosolya amikor kiderült múlt héten hogy a harmadik is kisfiú lesz, de hát ez egy ilyen dolog.
2019. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Mégis mit vársz, hogyan segítsünk ebben? Nem tudjuk fiúvá változtatni...
2019. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Add örökbe és hozzatok ki egy fiút... Most őszintén, mit vársz? Ez már nem fog változni. Ez van, ezt el kell fogadni. Annak kell örülni és abban bízni, hogy egészséges legyen, mert ez a lényeg. Nem a neme.
2019. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel nem tudsz mit tenni. Ahogy írta valaki szeretni fogja őt is. Megszokja. Nekünk egy lány van én is kíváncsi leszek mit szól majd ha kiderül hogy ha a másik is lány lesz, mert fiút szeretne. 😏😏
2019. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Még mevelhezed fiúvá 😅
2019. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Mutass neki pár képet beteg gyerekekről.Aztan majd össze teszi a kezét,hogy ugyan lány de egészséges..Sose értettem ezt a csak fiú legyen dolgot, teljesen másodlagos a neme.A lényeg az egészség.
2019. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Na jó, azért ne kövezzük már meg a kérdező férjét. Az első gyereknél még úgy voltam vele, hogy tényleg mindegy, csak egészséges legyen, de én nő vagyok, és mégis kicsit csalódott leszek, ha a lányom mellé mégegy lány születik. Nem tervezünk több babát, és énis szeretnék fiús anyuka is lenni. Persze ettől még, ha kiderül, hogy lány lesz ugyanúgy fogom szeretni, és ugyanúgy azért fogok imádkozni, hogy egészséges legyen,de jobban örülnék egy fiúnak.


Kérdező: teljesen érthető a férjed csalódottsága. Támogasd őt, mondd el neki, hogy megérted az érzéseit, de világosítsd fel, hogy van ám annak jó oldala is, hogy mind a kettő lány. 2 gyereket kísérhet oltár elé, 2 gyerek fog neki unokát szülni stb. Biztos vagyok benne, hogy pár hónap és elmúlik a csalódottsága, de addigi támogasd, és légy együttérző. A csalódottsága nem akkora probléma, mint az, ha elhagy azért mert a felesége nem érti meg.

2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon érdekes az utolsó miért lett lepontozva vajon. Tök igaza van. 😒
2019. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!