Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik szúrják a Clexane-t, nem...

Akik szúrják a Clexane-t, nem vettètek észre, hogy egyes ütèsek helye sokkal hamarabb belilul?

Figyelt kérdés

A vèrvètel helye olyan lett mintha agyonvertek volna.

Sose néztem ki így.

Az egész kezem tiszta sárga.

A hasamon is az egyik injekció beadása után picike vér távozott, másnapra nagy lila folt lett.

Másra nem tudok gondolni csak az injekcióra.

Esetleg másnál ilyen èszrevètel?

Nagyon ciki,ahogy kinèzek. A kezem teljesen sárga,a hasam meg lila.


2019. nov. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az meg, hogy szúrod magad, az az igazán ciki.
2019. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, az előbb még a sport kategóriát néztem, aztán rosszra asszociáltam, azt hittem, valami újabb csodaszerrel teszi tönkre magát egy izompacsirta. Tévedtem, beismerem.
2019. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális.Barátnőmnek is kellet a terhessége alatt, neki is mindíg kék-zöld volt a karja, lába.

A gyógyszertárban lehet kapni efy krémet, ami segít eltüntetni ezeket a foltokat, de most nem jut eszembe a neve. Kérdezz rá.

2019. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1x lilult be csak picit
2019. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, a Clexane verhígító. Ne izgulj miatta!
2019. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De; de ez normális.
2019. nov. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul hogy rossz helyre szúrom. Nekem csak akkor lilul be ha szúrás után vér is jön. Ha ez nincs, akkor minden szuper.
2019. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Clexane verhigito, ezert verzekenyebb az ember, konnyebben keletkeznek veralafutasok, akar spontan is utes nelkul.
2019. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!