Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! A teszt negativ...

Segítség! A teszt negativ mégis ugy erzem mintha terhes lennék ez lehetséges?

Figyelt kérdés
A párom fél éven keresztül többször is elment bennem de nem lettem terhes pedig sem gyógyszert sem esemény utani tablettát nem vettem be. Most megjott a menzeszem es csak egy kis ideig gorcsoltem. Ket es fel napig volt meg. Ma szerda van de en szombaton csináltam tesztet ami negativ lett. Valaki átèlt már hasonlot? Mi lehet a baj?
2019. nov. 13. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy terhes. Teszt negatív, menstruáltál, tök mindegy meddig, milyen színűt, mennyit...
2019. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy hét múlva csinálj még egy tesztet.

Egyrészt, mert ha nem középidöben volt peteérésed, akkor a teszt még nem lehet pozitív, másrészt meg ha nem megszokott a vérzés, az nem feltétlen menstuáció, hanem egyéb vérzés is lehet.

Szóval lehetsz terhes, ha nem is túl valószínü!

2019. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na milett azota?
2021. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemsokara megszuletik a mi kis csodank:)
2021. febr. 27. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!