Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha valaki az...

Mi van akkor ha valaki az első 3 hónapban sokat hány és csak kekszen tud élni? A baba így is megkapja azt ami kell neki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem így nem. Be kéne menni a kórházba egy infúziókúrára.
2019. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A baba elveszi a te szervezetedből ami kell neki.

Te fogsz nagyon legyengülni, és vitamin ásványi anyag hiány kialakulni. Azokat próbáld pótolni vitaminnal, amit meg bírsz enni-tabletta, csepp, pezsgőtabletta srb.

2019. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerencsés vagyok, hogy mindhárom trimesztert végig hánytam, az első trimeszter a legkevésbé fontos kaja szempontból, ha a terhesség előtt ettél folsavat, akkor az se számít, hogy terhesvitamint se tudsz szedni, az embrió, magzat csak 5 centi a 12. hét végén ehhez nem kell sok tápanyag. A második, harmadik trimeszterben fontosabb jól táplálkozni, én viszont akkor sem tudtam, a baba tökéletesen fejlődött, kiszedi az anyai tartalékokat, a háborúkban, éhínségben is egészséges babák születtek, ez így van kitalálva.
2019. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végig hánytam az első 4 hónapot. Bennem a keksz se maradt meg a víz se. Örültem ha egy pohár Cola épp nem jön ki.

Késő este a terhes vitamint néha letuszkoltam de alltalaban ki is jött.

A progeszteron hiányára kapott utrot is kB egyből ki hánytam.

Volt hogy egy pohár pezsgő tabit egy egész napra lebontva ittam nagyon extra apró kortyokban....

Sokat fogytam.

A babám ennek ellenére nagyobb az átlagnál az uhk szerint és szépen fejlődik :))) és minden rendben.

Azt hittem sose lesz vége a hányásnak de vége lett. Amit lefogytam már vissza is jött 😁 semmi bJ nem lesz

2019. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ügyes kis eloskodok előbb látod kárát te, mint ő.
2019. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Persze, megkapja ami kell. Elveszi tőled, te meg majd újra feltöltődsz vitaminokkal ha jobban leszel.

Én 20 hetes korig hánytam az elsővel, másodikkal 16 hetesen maradt abba..

Addig hideg szóda néha hideg kóla. Vizes típusú jégkrém, ropi, pirítós... Néha eper..

A terhes vitamint mindig éjszakára vettem be, így azt általában nem hánytam ki. :)

2019. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elveszi azt, ami neki kell. Te fogsz leépülni, nem ő. Szuperül kitalálta ezt a természet.
2019. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!