Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hát csak sikerült terhesen...

Hát csak sikerült terhesen fogproblémát csinálni. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van egy gyökérkezelt fogam és alatta egészen a csontos részen megjelent egy kemény pukli. Jó nagy. Szerintem gennygóc lesz, viszont ha jól tudom röntgenezni veszélyes terhesen így az kimarad. Kaphatok rá antibiotikumot terhesen, vagy hogy oldják meg? A foggal nem lacafacázok, hátul van, húzzák ki, évek óta bajlódom vele.
2019. nov. 13. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet terhesen is, egyedül a röntgent van ahol nem szeretik megcsinálni, de antibiotikum, érzéstelenítés mehet nyugodtan.
2019. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Legalább az első, veszélyes trimeszteren már túl vagyok.
2019. nov. 13. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet antibiotikumot szedni, olyat írnia fel amit terhesen is lehet. Hisz a rossz fog rosszabbat tehet.. És a gyulladás végképp , jobbulast.
2019. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Holnap estére kaptam időpontot.
2019. nov. 13. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rongenezni is lehet

Leven a fejedet nezik nem a hasad 😄

A mai rongengepek mar a sugarzas nagyon ki szazalekal mukodnek igy ha a hasadat rongeneznek az sem lenne gond.

2019. nov. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet röntgenezni, nekem kellett is az egyik fogam.

Azt mondtàk hogy a mai gèpek màr olyanok, mintha 10 percet tartòzkodnèm a napsütèsben 🤷‍♀️☺️

2019. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, hát itt Angliában (vagy ezen a gyász helyen) nem kezeltek. Elkezdi a fogdoki, menjek vissza ha fáj, addig nem tud mit csinálni. Mondom esetleg penicilin alapú antibiotikum? Az nem árt a babának. Szerinte az nem biztos hogy használna. Mondom esetleg kihúzni? Nagyobb volumenű dolgokat nem szoktak terhesség alatt... Hát ez remek.

Most egyébként már nem csak érzékeny hanem konkrétan fáj, de időpontjuk meg már nincs jövőhétre. És ez volt a sürgősségi fogorvos, mindenhol máshol heteket kellene várni. Ez nem London kisebb város. Nem tudom még mi lesz, ez így elég veszélyes a babára és baromira fáj is. Még arra is gondoltam, hogy fogok egy tűt felforrósítom és kiszúrom magamnak a fenébe. Listerine-es szájöblögetővel próbálom fertőtleníteni. Mit csináljak, van ötletetek? Menjek be a maternity központba? Ott van egy magyar nővérke lehet tudna segíteni... Hétfőn (mivel nincs nyitva hétvégén a közeli fogdoki) felhívom őket, hátha megsajnálnak. Addig bármi ötlet?

2019. nov. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!