Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt nyugtal...

Akinek terhesség alatt nyugtalan láb szindrómája lett, szülés után elmúlt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakorlatilag azonnal.
2019. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt, alatt is volt és miután megszültem azóta sem jött vissza lassan 1 éve.
2019. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, terhesség alatt is inkább a 2. Trimeszterben volt jellemző. Utána már jobb lett.
2019. nov. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni ellene? Már hetek óta kínoz engem is.
2019. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is azonnal. Az első terhességemnél a harmadik trimeszterben jött elő. Most vagyok 7 hetes a másodikkal és sajnos a pozitív teszt előtt már elkezdődött. Nekem a magnézium segít valamennyit, de a legjobb, ha a férjem masszírozza. Sajnos más nem segít.
2019. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előtte és alatta is volt. De csak most tűnik fel a kérdés miatt, hogy szülés óta nincs.

Nekem az segített, ha jól kinyújtóztattam magam. Egy kis nyújtás minden testrésznek:nyak, gerinc, láb, kár. Utána sokkal jobb volt. Persze pocakkal nehezebb volt, de nem lehetetlen

2019. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezthogy kell elkepzelni? Razkodik a labatok?
2019. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!