Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv és negativ terhességi...

Pozitiv és negativ terhességi teszt egyszerre!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valakivel fordult már elő hasonló? Két hete késik, egy hete volt egy kis pecsételő vérzés meg görcs. Csináltam tesztet ami halvány pozitiv lett. Másnap megismételtem két különböző márkájú teszttel az egyik pozitiv a másik negativ lett. Ma reggel reggeli elsőből újra megint egy ilyen egy olyan. Az állas jelenleg 3-2 a pozitiv irányba. Érdekesseg hogy a mindkét negativ teszt Xepil gyártmányú a 3 pozitiv pedig 3 különböző márka. Járt már így valaki? Tapasztalatok?


Előre is köszi!



#terhesség #terhességi teszt #pozitív negatív eredmény
2019. nov. 14. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epil kevésbé érzékeny, több hcg-nek kell lennie a vizeletben, hogy kimutassa. Ha egy teszt pozitív, akkor azért pozitív, mert van hcg. Én kérnék egy időpontot a dokihoz
2019. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A felső X epil..

2019. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindkét teszt pozitív, gratulálok!
2019. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kémiai terhességnél volt így minden teszt pozitív volt csak az x-epil nem. De nekem 5 nap késéssel meg is jött. Mikor viszont terhes lettem 5 nap késésnél az x-epil is egyértelmű volt. Én ennyi késés után inkább orvosra bíznának a dolgot.
2019. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem szintén kémiai terhességnél volt így. Kb egy hétig voltak folyamatosan halvány tesztjeim, aztán megjött a menzeszem. 2x jártam már így sajnos.
2019. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne nagyon reménykedjek? Több mint 3 éve próbálkozunk, csomó vizsgalaton vagyunk már túl, de eddig sose lett meg két csík se és mindig kb percre pontosan meg is jött.
2019. nov. 14. 13:31
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Ezek tuti + tesztek! :)
2019. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is mimdketto pozitiv.:)
2019. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ami link van azok nem a kérdező tesztjei...


A pozitív tesztek milyen márkájú tesztek voltak? Ugyanabból a vizeletből csináltad a kétfajta tesztet? A pozitív tesztek mennyire pozitívak? Egyértelműen, vagy éppen hogy halványan pozitív?

2019. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A pozitivak Corax, Predicted early és Expected voltak. A mait ugyanabbol. Egy tálka, két teszt, kb fél perc eltérés. Volt halványabb meg erősebb is de nem olyan erős mint a control csík. Otthon le tudom fotozni.
2019. nov. 14. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!