Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelővel lassú...

Szívhangfigyelővel lassú szívverést találtam, miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, elvileg megtalálhatom a sajátomat is, valami ér pulzálásaként. 10 hetes vagyok. Első terhességemnél ilyenkor már megtaláltam a szívhangot és gyors, magzatnak megfelelő volt. Most viszont pont a méhemnél, középen találok hangot, de az 85/perc. Ez most akkor tuti a sajátom? Ugye nem a baba szíve az, ami ilyen lassan ver? 3 napja ultrahangon minden rendben volt, normál szívverést hallott az orvos.
2019. nov. 15. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mimden rendben volt, akkor minek nézegeted magad? Nem értesz hozzá, és így csak idegeled magad feleslegesen.
2019. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Magadat bosszantod ezzel a vacakkal. Én anno 30 hetesen is fel ora utan talaltam csak meg. 10 hetesen plane semmi ertelne az egesznek. Tégy egy szivesseget magadnak es a gyerekednek es dobd ki a kukaba azt a vackot :)
2019. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

10 hetesen minek nézegeted? Amúgy jó eséllyel megtaláltad az aortád...

De tudod, megfogod közben a csuklód, és ha ugyanolyan ütemben ver, akkor nyilván a tiéd. De ehhez gondolom rengeteg logika kell:)

2019. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Az a saját hasi ütőered.

A másik, hogy ezek az otthoni kis kütyük nem alkalmasak arra, hogy ezzel méregesd a baba szívverését - plán nem 10 hetesen. Én most vagyok 23 hetes, és még a védőnő sokkal profibb dopplerével is elég nehéz befogni, nemhogy 10 hetesen.... Nem véletlen írják rá ezekre, hogy 16 hetes kortól.

Én aggódtam végig az első trimeszterben több okból is (lombik baba, volt egy altatásos műtétem 7 hetesen stb), de örülök neki, hogy nem használtam ilyen kütyüt. Inkább minden héten mentem uh-ra a 12. hétig. Azóta nyugodtam meg. Neked is inkább ezt javaslom.

2019. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját hadi artériádat találtad meg..

Nekem ilyen még nst-n is előfordult, ha elmozgott a baba

2019. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az a fura h ah első terhességemnél ugyanazzal a szivhangfigyelővel 9. hetesen megtaláltam azt a szivhangot ami egyértelműen a babáé volt, nagyon gyors és erőteljes. :/
2019. nov. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!