Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint szedtetek...

Milyen vitamint szedtetek terhesség alatt? Mekkora haja lett a babátoknak születéskor? Sok felől hallom, hogy lehet a haj a vitamintól is függ.12 hetes kismama.

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 16:19
1 2
 1/12 khniki ***** válasza:
100%
Gravidát szedtem es volt haja, de nem hinném, hogy lenne összefüggés.
2019. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Elevites gyerekem kevés hajjal született és az is kihullott, csak két éves korában lett újra, a Femibionos nagy hajjal. De még annyi minden különböznek. Pl. az Elevites sokkal jobb alvó, a Femibionos meg szebben énekel ;)
2019. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Femibionos 3 szál hajjal született és majdnem 1 évesen lett "normális" haja. A kicsinél DM sajátmárkás vitamint szedtem, komplett frizurával született. 4 hónaposan már copfolni/csatolni kellett a haját. Nem hiszem, hogy van összefüggés a vitamin és a haj között.


Ráadásul a naggyal csak ülve tudtam aludni, annyira égett a gyomrom, a kicsivel semmi ilyen gondom nem volt.

2019. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első pillanattól Femibionos lányom hatalmas hajjal született, ugyan rögtön az első hónapban kihullott, de olyan ütemben nőtt vissza, hogy 6 hónaposan már vágni kellett az "új" haját, mert a szemébe lógott. Még olyan sűrű, mintha az apja és az én hajamat összeadnánk :D Úgyhogy szerintem ez abszolút nem függ a vitamintól. Látod, másik Femibionos babának egyáltalán nem volt haja.
2019. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gravida. Volt haja a lányomnak, de nem olyan hatalmas és dús. 9 hónapos és még mindig a születési haja van. Amúgy szerintem nincs köze hozzá.
2019. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dm saját márkás vitamin.

A fiam olyan hosszú és dús hajjal született h azt hitték lány 🤣

3860grammal és 57 centivel született.

2019. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Femibiont. Volt haja. Se nem sok se nem kevés. Viszont szöszi, így nem annyira látni 🙂
2019. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gravida mindhárom gyereknél. Mindegyik más hajjal. Első vékony szálú, alig par szál, ki is pergett, 1,5-2 évesen kezdett picit több haja lenni. Második dús haj, azóta is megmaradt. A harmadik pedig átlagos mennyiségű, egyre sűrűbb haj.
2019. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiammal nem szedtem semmit, csak folsavat az I. trimeszterben, hosszú, dús, fekete hajjal született. A lányommal végig Femibiont szedtem, hosszú, dús, fekete hajjal született. Semmi köze hozzá. Ja, és a gyomrom sem égett egyik terhességemnél sem (a babonára gondolok).
2019. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gravidát mindkettővel. Első gyereknek nem volt haja, a másodiknak igen kb 1 centis :)
2019. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!