Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire haj, ha csak 12. hét...

Mennyire haj, ha csak 12. hét után megyek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon lakok és itt nem állja a biztosító a 12.hetig a terhesgondozást. Viszont én új vagyok az országban és most készül a biztosításom, anélkül pedig nem tudok orvoshoz menni. (haza se tudok most menni mert dolgoznom kell mindig)
2019. nov. 16. 07:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elirtam a kérdést

Tehát nem haj, hanem baj*

2019. nov. 16. 07:52
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez kicsit sem baj.

10 hetesen kellene amúgy is elöször orvoshoz menni elötte felesleges is.

12 hetesen van pár vizsgálat, de az sem túl nagy probléma.


A baj akkor van, ha elvetélsz és elötte beavatkozásra lenne szükség.

2019. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem itthon laksz akkor nem az itteni rendszer vonatkozik rad.

Menj el valami dokihoz vagy vedonohoz (vagy mit tudom en ott hogy van) es kerdezz ra a helyi rendszerre.


Az h itthon mar 5 hetesen rohannak dokihoz es onnantol minden heten az ne befolyasoljon. 😂


Valszeg ha baj van akkor ellatnak ott is. Ha meg nincs akkor majd mesz ha kesz a kartyad. A terhesseg nem betegseg csak egy mas allapot. Szoval ne parazz a stressz art 🙂


Ja kellemes terhesseget 🙂

2019. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj, de a 12. héten nagyon érdemes megcsináltatni az első genetikai ultrahangot, ezzel szűrik a down-kórt. Később nem lehet megcsinálni.
2019. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiköltözésünk után lettem terhes, meg kellett várni az egészségügyi kártyát amíg a biztosító megcsinálja, útánna mehettem orvoshoz, az nélkül nem vállaltak. 12. Héten mentem, nem volt semmi gond. Előtte voltunk kórházba ott megállapították a terhességet kb. 8-9 hetesen. Még annyit, hogy mi mindenképpen szerettük volna megtartani a babát. Genetikai vizsgálat is csak a 12. Héten van.
2019. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!

12 hetes 4 napos vagyok (a naptár szerint ahogy számoltam) sajnos még mindig nem jutottam el orvoshoz.. Olyan lassan haladnak a dolgok.. Remélem nincs semmi baja a kisbabának és egészséges!

2019. nov. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!