Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és...

9 hetes terhes vagyok és iszonyatos a fejfájásom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, és olyan szinten fáj a fejem hogy az kibírhatatlan. Éjjel sem tudtam tőle aludni.

De gyógyszert eddig nem mertem bevenni, mert a nőgyógyásszal nem beszéltünk erről.

Szerintetek Advilt lehet bevenni? De abból is a gyengébbet?!



2019. nov. 16. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Panadol v algopirin, de gyógyszertárban is megkerdezheted
2019. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a gyógyszertárba és kérsz olyan fájdalomcsillapítót amit szabad szedni terhesen. Tudni fogják mit adjanak. Amúgy próbáld meg kicsit masszírozni. Tarlós, halánték, fül mögött, szemzug. Érezni fogod hogy honnan jön a fájdalom és enyhül ha ott masszírozod
2019. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most látom csak. Nem tarlós hanem tarkó. Bocsi
2019. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy próbáltam már masszírozni de semmit nem hatott:( ahogy felkelek annyira szúr hogy kibírni is nehéz. Gyógyszertárba meg nem tudok menni mivel szombat van és zárva van sajnos:(
2019. nov. 16. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. Recept nélkül csak paracetamol. Loszart se használt. A háziorvosommal közöltem, hogy adjon valamit, vagy lőjön fejbe. Megagyaltunkban algopyrinben. De azt fel kell íratni. Sajnos úgy tűnik, hogy van akinek a nagyon erős fejfájás a tünetei része. Em mielőtt eljutottam a hazidokihoz, próbáltam maradt is hogy 3 panadol (ezt se szabad, de nem is használt semmit). Rádásul nekem a 14. Hétig kb 2 naponta volt migrénem. Azóta fokozatosan csökkent a száma. Most olyan heti-ketheti egynél tartok. De algopyrin nélkül már tuti a Dunának mentem volna.


Advilt amúgy nem szabad.

2019. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén is kell legyen ügyeletes gyógyszertár
2019. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Progi emelkedèstől van....gyógyszertàrban lehet jègzselèt kapni...hűtőbe tève lehűtöd ès ràteszed a fejedre ...tesómnak bevàlt
2019. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
2019. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!