Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fogadnak időpont...

Szerintetek fogadnak időpont nélkül? Bajcsy kórház

Figyelt kérdés

12-18 heti UH nem vettek észre semmit voltam Baba mozin ott láttak valami KZS 2er van és a belek nagyobbak elvileg

Másnap voltam Nőgyógyásznal azt mondta minden kepp kell egy új Genetikai UH

Csak hogy mar azt se tudom hány hetesnen számolják magam mert mást írnak mindig Bajcsy szerint most vagyok 20hetes 6napos baba mozi szerint meg 20hetes 6nap különbség nem sok de a vizsgálat miatt az

Kérdés oda megyek reggelre hogy néznek meg mert alapbol nem vettek észre ezeket és ok 3 eret találtak a KZS ban más meg kettőt fogadni fognak?

Valakinek volt mar hasonló esete? Elsőbaba



2019. nov. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Vesszőt soha nem használsz, vagy csak nagyon siettél? Mert így nagyon fárasztó ám olvasni és nehezebb értelmezni! Elmegy az ember kedve, hogy kibogarássza, mit is szeretnél kérdezni! Próbáld meg mégegyszer!
2019. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Mi lenne, ha elolvasnad a kérdésed, mielőtt kiteszed?


"Bajcsy szerint most vagyok 20hetes 6napos baba mozi szerint meg 20hetes 6nap"

Szerintem ez nemhogy nem sok különbség, hanem semmi.


Amúgy a menstruációhoz viszonyítják, hány hetes vagy, mindegy mit mond az UH.

2019. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
20 hetes 6 napos mind a két helyen? Mi a gond?
2019. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na sorban. Azt hogy hány hetes vagy a menstruáció határozza meg.


Az uh-n csak azt írjak le hogy magzat mekkorának látszik. Ez nem szent írás, orvosonként, gépenként eltérő lehet pár napokkal.


Tok jó, hogy te vágtad hogy kzs alatt mit értesz, de azert ha kerdezel, olvasd mar at, hogy mas is erthesse...


A kérdésre a válasz pedig az, hogy nyilván, ha ilyennel mész oda fogadni fognak soron kívül is. Azt meg ne mondd, hogy valamit nem vettek eszre, mert nem biztos hogy a korhaz tevedett az erek szamat illetoen, illetve a beleket sem egy napon neztek tehat lehet, hogy mikor a korhazban neztek pont normalis volt es lehet, ha legkozelebb nezik akkor is normalis lesz. Szóval én a helyedbe nem úgy mennek oda, hogy he bénák, de benéztetek, főleg azért mert a babamozi az egy mozi, a genetikai uh-t meg nem csinálhatja bárki. Ettől lehet hogy egy babamozi kiszűr valamit éppen, amit korábban egy uh nem mutatott. De ha meg ennyire nem bízol a Bajcsyban, akkor menj a Czeizelbe vagy az Istenhegyibe masodvelemenyert.

2019. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia. Fogadnak mert oda kell menni ha baj van, aki nem tudja megfizetni a drágább klinikákat. Oda mész vársz 2-3 óra mert sokan vannak, vigyél enni, inni. Először lesz egy beszélgetés "családfa állítás" utánna Ferenczi doktor úr megvizsgál, szuper okos genetikus, ha Ő azt mondja minden rendben úgy is van! Ha viszont baj van, akkor vesznek magzat víz minta vételt, rajta lesz a papíron mi a baj és nem írom le mi történik, reméljük minden rendben lesz! A tarkó redő mennyi volt amúgy a 12 heti genetikán?
2019. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6 nap eltérés nem olyan sok. A vessző hiánya miatt sokan nem értik, hogy a babamoziban 20 hetes, 6 nap a különbség. Menj el mindenképp. Az ultrahang nem mindig megbízható. Vagy el kéne menni magánba. Ha érdekel elérhetőség, szívesen megadom egy nagyon jó ultrahangos nőgyógyász elérhetőségét. Írj rám privátban.
2019. nov. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett veled kérdező? Hogy alakult a terhességed?
2020. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!