Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Munkáltatom November 13 . án adta le a táppénzes papírt akkor mikor utalnak? 8 munkanap? Vagy 8 nap?

nov. 17. 10:15  Privát üzenet  

A válaszok

Elvileg 8 nap

Gyakorlatilag nekem 28-án adták le

Még nem kaptam semmit

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 17. 11:34 Privát üzenet
Az enyémek az elsőt oktober 31 en adtak le, a másodikat es harmadikat november 7-en. Tegnapelőtt 15 en kaptam meg a pénzt egyben.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 17. 12:23 Privát üzenet
Utolso vagyok: szoval marhara nem tartjak a 8 napot...

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 17. 12:24 Privát üzenet
Onnantól hogy ők megkapják. Tehát ha 13-an adtak le (?) Postán vagy hogy? Az meg 1-2 nap és oda is ér. És onnan számolódik a 8 nap/munkanap. Én már hallottam mind a kettőt hivatalos forrásból, úh nem tudom eldönteni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 17. 14:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem ügyfélkapun keresztül adták le múlt hónapba is úgy volt

# 5/5Időpont nov. 17. 15:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A munkáltatóm elhagyta az egyik táppénzes papiromat. Ilyen esetben tud kiirni az orvos meg egyet? Ugye ez mar le van papirozva, rendszerben benne van, csak egy ugymond masolat kene!
Munkáltatom csücsül a táppénzes papíron heti szinten postázák a könyvelőnek esetleg ezt én is tehetem? Hogy könyvelőnek adom le nem a kis főnöknek a táppénzes papírt?
Oep hogy szokott utalni hányadika körül? Munkáltatóm nem kifizető hely .
Olyan lehetséges, hogy a táppénzes papiromat egyenesen en vigyem be az OEP-be, nem pedig a munkáltatóm?
Utolso munkanap szulesi szabi elott csinaltatok valamit a kollegakkal?
A holnapi nap (március 28) annak is munkanap, aki szabadságon volt jan.2-án? Illetve egész januárban szabin voltam. Most akkor kell holnap dolgozni, vagy nem? A munkáltatóm...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!