Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a kérdések amiket...

Melyek azok a kérdések amiket terhességetek során kaptatok és szerintetek pofátlanság volt?

Figyelt kérdés

Én ma kaptam meg az elsőt, mégpedig a gondolom másoknak sem ismeretlen kérdést, hogy tervezett baba volt-e. Szerintem ehhez senkinek semmi köze.


11+6 hkm


2019. nov. 17. 13:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Első kérdése mindnekinek az, hogy tervezett volt-e. A másik kedvencem, még idegesítőbb, a híztál már? Egyik ismerősöm rendszeresen megkérdezi, mintha csak arra várna, hogy több 100 kiló legyek.
2019. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Hogy tervezett baba volt e azt megkérdezték tőlünk is,de a korom miatt ezt már nem vettem magamra.Mikor már nagy volt a hasam jött a nem ikrek lesznek?
2019. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

1.Eddig mennyit híztál?(addig semmit,az 5.hónapban kezdtem el hízni)

2.Na és mi lesz a neve?

3.Jajj, mégis meggondoltad magad? (mert addig nem igazán akartam gyereket)

4.Természetesen vagy császárral akarsz szülni? (jaa, hogy ezt én döntöm el?azt hittem ha nem indokolt, akkor nem császároznak, de mind1)

5.A terhességi rosszullét csak hiszti, olyan nincs hogy 5 hónapig tartson. Ezt így egy férfitól.

6.Meddig akarsz dolgozni? Sokat fogsz hízni, ha nem dolgozol csak otthon tespedsz.. (32.hétig dolgoztam, és egész nap 10 órákat álltam)

Lehetne még folytatni..

2019. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

"Mi olyan rossz a terheléses cukor vizsgálatban? Olyan, mintha megennél egy szelet tortát. Arra nem panaszkodnál, mi?"


Szintén férfi volt az illető.

2019. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt ilyen. Azt sem értem, az altalatok felsoroltakban mi a sértő.
2019. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

"Természetesen fogod megszülni vagy császár lesz?"

Szülés után pedig: "Tejed van???"

Annyira intim kérdések ezek szerintem...

De azt sem szeretem, mikor rákérdeznek valamire, én válaszolok. Pl. hogy velünk vagy külön alszik a baba. Mikor mondom, hogy külön, akkor "én a helyedben x korig..." Nem vagy a helyemben, backi.

2019. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

A párod örül?

És szoktál hozzá beszélni?

Egyben vagy még? (Szüléshez közelítve).

2019. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Ja és: sokat hánytál?
2019. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ki az apa?
2019. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Nálam mindenki be akart jönni a szülőszobára.

Anyám, anyósom, 3 unokatestvérem is jelezte, hogy ott lenne szívesen.

Mondtam, hogy csak a férjemre van szükségem.

2019. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!