Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet banális kérdés, de...

Lehet banális kérdés, de egyik nap háton fekve tüsszentettem és erős szúró fájdalom nyilallt bele a köldök alatt. Ugye ez nem azt jelenti, hogy baj van a babával, hanem csak pl. a kerek méhszalag húzódott meg? 12 hkm

Figyelt kérdés
Sajnos a következő uh csak jövő héten lesz, így kissé aggódalmaskodom. Köszönöm!

2019. nov. 18. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is előfordul, ha nem vagy terhes. Nyugi! Ha egy tüsszentéstől elvetélnénk, már kihaltunk volna :) Jó babavárást!
2019. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de aranyos kérdés. Én is hasonlóakat tettem fel az első gyerekemnél. ;) Nincs semmi baj. Nuygi.
2019. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! tudom hülye kérdés lehet azoknak akik már túl vannak legalább egy szülésen, csak hát az ember lánya annyira aggódik, rögtön az jutott eszembe, hogy itt a vég biztosan kiszakadt vagy hasonló :(
2019. nov. 18. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, de nincs semmi baj, ne félj. Én egyszer azon idegeskedtem, hogy túl közel volt a hasam sokáig a gáztűzhelyhez főzés közben és tuti, hogy nagyon meleg volt a babának. :D Relax (Amíg még lehet..:) )
2019. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na igen ez is nagyon cuki :) köszönöm!
2019. nov. 18. 08:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden terhességemnél ez volt. Minden tüsszentéskor és sokszor köhögésnél is meg kellett fognom a hasam alját, akkor nem fájt.De nem jelent bajt, ez természetes
2019. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig fájt a tüsszentés ugyanígy. Próbálj meg nem előre tüsszenteni hanem oldalra fordítsd a fejed az segít. De ha háton fekszel akkor nagyon gyorsan ülj fel mielőtt jönne. Tényleg mindig ez volt nekem is nem is tudom mikor múlt el, kb mikor már annyira terhes voltam hogy attól kellett tartanom becsurrantok egy tüsszentéstől :D ezen ne aggódj!
2019. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, az osszegornyedes segit nekem is egyedul. De ugyanez a kohogesre is igaz. Nem lesz ilyesmitol baj :)
2019. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem akkor van ilyen mikor a pisit sokáig tartom vissza :D illetve az elején folyamatosan volt,mióta szedem a magnéziumot jobb..:) 16hkm
2019. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gáztűzhelyhez közel állástól én is féltem. A nogyogyaszomat is felhivtam miatta. Ki is nevetett. Azota a magzati koraban lefott gyermek mar 4eves es makk egészséges. Jelzem... En imadom a meleget o kevésbé viseli el mar a 30 fokos homersekletet is :)
2019. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!