Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematómánál barna nyúlós folyás?

Hematómánál barna nyúlós folyás?

Figyelt kérdés
1 hete voltam orvosnál 7 hetesen, előtte véreztem, kiderült hogy van egy 30mms hematómám, szedek rá gyógyszereket, amennyit tudok pihenek egy 2 éves mellett, de tegnap és ma ilyen barna nyúlós lett a folyásom, törlésnél lesz olyan a wc papír, az orvos mondta hogy számíthatok minimális vérzésre vagy barnázásra de eddig nem ilyen volt. Elnézést a megfogalmazásért. Valakinek tapasztalata?
2019. nov. 18. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az is, de lehet más is. Nekem egyszer volt, szaladtam is az ügyeletre. Nem volt gond, de sose lehet tudni. Szerintem menj el. Inkabb potyára, minthogy baj legyen.
2019. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!