Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék még? Mi lehet a...

Mit tehetnék még? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már a pozitív teszt előtt egy héttel elkezdtem barnázni. A pozi teszt után kaptam utrogestant és pihenek amennyit tudok. A barnázás kevesebb lett, szinte elmúlt de nem teljesen. Ennek már egy hete, ma újra több van. Most vagyok 5 hetes. Tudom, hogy semmit nem làtnak még, hcg laborom is pozitív lett, uh-n akkor még semmit nem láttak. Nagyon régóta próbálkozunk, borzasztóan aggódom. A 8. hétre kaptam időpontot. Van értelme előbb visszamennem?
2019. nov. 18. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a 8. hét pont jó lesz, persze ha nagyon akarsz 6. és 7. között is mehetsz, az embrió már látszik akkor és szivhang is lehet, de a 8. héten már minden biztosabb.
2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen már hasi ultrahanggal láttak már 8 mm-es petezsákot. Én is vérezgettem barnázgattam, még most is enyhén. Kaptam progeszteront, és hetente kell mennem. Voltam 5+0hetesen, 6+0 hetesen és ma éppen 7+0. Ma már volt szìvhang hála az égnek, már ma engedtem hüvelyi vizsgálatot. Először hasival nézte,de nem volt egyértelmű. 8+0 hetesen kell mennem legközelebb. Nem fogadott doki, hanem kòrház. A hüvelyit azért nem akartam mert vizsgálat után mindig jobban véreztem..
2019. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit megnyugtattatok!
2019. nov. 18. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Dolgozol?
2019. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itthonról dolgozok most.
2019. nov. 18. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utrogestant bátran növelheted napi 3x2 akár 3x3ig. Esetleg beszélj az orvosoddal, hogy egy jobban felszívódó progeszteront adhat, pl Prolutex - egyetlen hátránya, hogy szúrni kell. Én ebből egyet és 3x3 utrot kaptam.

Emellett 3x1 vagy 3x2 Rutascorbin és ugyanennyi Magnerot.


Én hetente jártam uh-ra és 2-3 naponta magánlaborba hcg vv-re. Saját magam megnyugtatása végett. Nekem segített a lelki békémet fenntartani.

2019. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most attól kezdtem el félni nagyon, hogy lehet, hogy kémiai terhesség és meg fog jönni? Elmúlt a mellfájdalom..
2019. nov. 18. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nézettem folyamatosan hcg-t míg nem láttunk szívhangot.

De ezen agyalni és figyelgetni magad, hogy mi van, mi nincs, egyenes út a begolyózáshoz.

2019. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!