Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nőt terhesség alatt...

Másnak is nőt terhesség alatt a haja a körme? Életembe nem volt ilyen egészséges hajam és körmöm imadom? 19hkm

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Az egyik barátnőmnek igen. Nekem sajnos hullik, mint az állat, így is alig van. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz szülés után, szerintem kopasz leszek. :(
2019. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A hajam kb a duplájára nőtt 9 hónap alatt pedig előtte lett kiszőkítve, a vállamig ért és kb halott volt de a terhességgel erőre kapott. A körmöm is nagyon szép volt és erős de mondjuk nekem géllakkom volt végig, viszont elképesztő sebességgel nőtt.
2019. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem derékig ért a hajam most annyit nőt dusult fenekemig ér a körmeim pedig hatalmasak de ez mitöl lett ilyen ?:)
2019. nov. 19. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is, hormonok.
2019. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
A hormonok miatt ilyenkor bedúsul nem hulik ki a haj, a körmök is szebbek. De el kell hogy keserítselek szűlés után majd kihulik mind ami terhesség alatt bedúsult a hormonok vissza esésével. Van aki szabályosan megijed és attól retteg megkopaszodik. Ha 1 évnél tovább hulik akkor érdemes orvoahoz fordulni hormon palettát nézetni pajzsmirigyet.
2019. nov. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is sokat változott terhesség alatt a hajam pozitív értelemben, a bőröm is. De sajnos szülés utánra visszaállt az eredeti állapotába.
2019. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!