Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás terhesség alatt?...

Hasfájás terhesség alatt? Honnan tudhatom hogy normális-e?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem be a 12. hetet. Tegnap este lefekvéskor mielőtt elaludtam volna elkezdett fájni a hasam. Nem tudtam mire vélni, nem ettem olyat amitől lehetett volna. Kicsit olyan volt mintha nagy dolgot kellett volna végeznem mégsem tudtam, illetve mintha a szelek akartak volna jönni csak nehezen. Pedig székletem mindennap van.

Az is eszembe jutott mi van ha ez nem jelent jót hogy fáj. Mégis mi alapján tudhatom hogy nem rosszat jelent a hasfájás? 2 nap múlva megyek először uh-ra.


2019. nov. 19. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Különösen ne stresszelj rá, rengeteg új fajta fájdalommal fogsz találkozni a terhességed során, amíg nem barnázol, vérzel és nem ránt össze alhasi görcs addig nem gondolnám hogy nagy probléma lenne, de azért majd jelezd a dokinak, az a biztos, de ne lepődj meg hogy sok mindenhez nem fog mit mondani :) Boldog babavárást 🤗 🎉
2019. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2019. nov. 19. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt a hasam terhesen,felvilágosított a doki hogy ilyenkor minden megváltozik és ez természetes. Mivel máshogyan ettem terhesen,teljesen egészségesen és vitamindúsan igy az emésztésem is megváltozott,teljesen át kellett állnom.

Később itt is ott is fájt,ahol eddig soha.

33. héttől annyira fájt a hátam hogy nem tudtam aludni csak már ha nagyon kimerültem,szülésig kínlódtam ezzel és a doki sem tudott mit tenni,fájdalomcsillapító nem használt. Sajna terhesen sok fájdalmat át lehet élni,lehet hogy lesz még ennél rosszabb,ne görcsölj rá erre a hasfájásra :)

2019. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.en is 12 hetes vagyok. 6. Hetig fajt a hasam, aztan most megint érzem erősebben, meg a szalagok nyilallgatnak, ez teljesen normális szerintem, hiszen nő:) mar el tudom különíteni, higy a hasam faj.e vagy a beleim attol, hogy pl nem tudok nagy wc re menni. En arra gondolok hogy eg az egészséges fajdogalas jo, mert akkor nő a pici :)
2019. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!