Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Echinacea vagy Béres csepp...

Echinacea vagy Béres csepp terhesen? Valami más immunerősítő esetleg?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hetes vagyok, de gondoltam felkészülök az előttünk álló influenzaszezonra, és minthogy terhesen kb semmilyen gyógyszert nem szedhetek, mindenféle természetes gyógynövényekben gondolkodtam minimalizálni a lebetegedés esélyét. Viszont a neten azt olvastam, hogy az Echinacea cseppek (amiket eddig telente szedtem, ha beteg voltam) határozottan ellenjavalltak terhesség alatt, a Béres cseppről meg nem találtam semmi információt ezzel kapcsolatban. Kérdezném én az orvosom nagyon szívesen, de 5 hetesen még nem sok értelme van, úgy gondolom. Femibiont, D-vitamint, palástfű teát, maca gyökeret már szedek/iszok, ennyi vajon elég?


Valakinek bármi tapasztalata? Esetleg másfajta immunerősítő így télire, terhesség idejére?


Köszönöm előre is!


2019. nov. 19. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor teherbe estem én szedtem a béres cseppet. Pont beteg lettem és a patikában a hölgy azt mondta magzat károsító hatása is lehet, ne szedjem.

Én most vagyok 28 hetes, kértem a háziorvostól influenza elleni védőoltást.

Sajnos én mindig beleestem, és így terhesen még gyógyszert se lehet szedni, úgyhogy kín szenvedés lenne az influenza.

Ráadásul a babának is vedettseget nyújt t még a születés után fel évig (azt hiszem fel evig...)


En azt tudnám tanácsolni hogy kérdezd meg a háziorvosod, nőgyógyászod hogy mikor kaphatod meg, javasolja e neked egyáltalán.

2019. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor megfáztam szedtem echinacea cseppeket. Hamar rendbe is tett. Én nem talaltam semmi olyat, hogy ne lehetne. Persze ellenjavallot mert terhesen minden az, de konkrétumot én abszolút nem tálaltam. Mondjuk csak úgy nem szednem, de torokfájásra nagyon jó volt. Pár napig.
2019. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!